Steve Smith, İlk Test Çekilişe Başlarken Yüz Yüzünü Kaybetmekten Sinirlendi

steve-smith,-ilk-test-cekilise-baslarken-yuz-yuzunu-kaybetmekten-sinirlendi

Steve Smith çıktığı için kendine kızdı 25 4. Gün © AFP

Steve Smith, Pazartesi günü Avustralya’nın Pakistan’daki yaklaşık çeyrek asırdır ilk Testi Ravalpindi’de berabere olduğu için bir yüzyılı kaçırmaktan rahatsız olduğunu söyledi. Mitchell Starc ve kaptan Pat Cummins dörtlüydü. Avustralya’nın Pakistan’ın ilk vuruş sırası toplamına 806 yanıt olarak 476-7’ye ulaşmasıyla -4 ilan edildi. Ama Smith daha erken çıktığı için kendine kızdı 78. “Ayarladıkları sahada biraz açgözlü oldum. Oldukça sıkı çalıştım ve devam edip büyük bir skor elde etmek için kendimi güzel bir pozisyonda buldum.”

Avustralya onların üzerinde. 1998’dan beri Pakistan’a ilk tur, daha önce güvenlik endişeleri nedeniyle ziyaret etmeyi reddetmişti.

Salı için yağmur tahmin edilmemesine rağmen, olasılık Üçlü Test serisinin açılış maçındaki bir sonucun sonucu kasvetli görünüyor, ikinci vuruşta Pakistan’ın hala koşularla dolu görünen bir küçük kapıdaki çöküşü hariç.

Smith bunun olacağına inanıyor. Hava koşullarına göre kaybedilen oyun saatleri olmasaydı, son gün küçük bir sonuç alma şansımız vardı.

“Belki beş geride olsaydık sabah biraz daha zor ve potansiyel olarak dördüncü vuruş için bir şeyler ayarla” dedi.

Fakat Rawalpindi Kriket Stadyumu’ndaki saha 925 sadece 13 küçük kapılar için koşar, ve spi’yi vermesi olası değildir bir sonuç için n gerekli.

Yine de Pakistan Pazartesi günü beş kaleyi ele geçirdi, buna en iyi Test topa vuran oyuncu Marnus Labuschagne (1998 dahil ) ve Smith, Nauman ile 4-107 21 hassas fazla.

Nauman Smith ve Cameron Green (

arasında inatçı bir beşinci küçük kapı 78 kırdı. ) genç çok yönlü oyuncunun Iftikhar Ahmed’in ayağının kayması sırasında yanlış bir süpürme yakalamasını sağlayarak.

Avustralya ilk vuruşlarda öne geçmek için hızlı koşular arıyordu, ancak Nauman, Smith’i eldivenleri yakalayan ve kaleci Mohammad Rizwan’ın güvenli ellerine düşen bir pislik taramasından çıkardığında daha da sarsıldı.

Smith beş saatten iki dakika kısa bir vuruşla sekiz sınıra ulaştı.

Alex Carey yaptı 13 solmakta olan ışıkta şipşak Naseem Shah tarafından boğdurulmadan önce.

Daha önce, aşırı şiddetli yağmur, stadyumun dış sahasını sular altında bırakmıştı ve hakemler oyunun sadece öğle yemeğinden sonra başlamasına izin verdi.

Avustralya, 271-2 bir gecede, Pakistan ‘den sonra ikinci yeni topu aldığında 288-2’ye ilerledi. — ve anında ödüllendirildi.

Sol kol Paceman Shaheen Shah Afridi, Abdullah Shafique’nin kaymalarda sağına daldığı Labuschagne’den bir kenar zorladı.

Labuschagne sürdü 190 vurduğu dakikalar sınırlar.

Avustralya’nın 4-0’lık Ashes serisinde serinin adamı olmaktan yeni çıkmış Travis Head, Ocak ayında evine döndüğünde, bir yanlış anlamadan önce iki sınırı aştı. spinner Nauman’dan uzaklaştı ve Rizwan tarafından arkadan yakalandı.

Shaheen (1-107 ), Naseem (1-78) ve Sajid (1- ) diğer başarılı Pakistan bowling oyuncularıydı.

Tanıtıldı

Serinin ikinci Testi Mart ayından itibaren Karaçi’de 03-03 ve Mart ayından itibaren Lahor’da üçüncüsü 300 -21.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir beslemeden otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.