Sri Lanka, Hint Bayanlar Kriket Takımına Karşı Beyaz Top Serisi İçin 19 Kişilik Kadro Belirledi

sri-lanka,-hint-bayanlar-kriket-takimina-karsi-beyaz-top-serisi-icin-19-kisilik-kadro-belirledi

Chamari Athapaththu hem T41 hem de lider olacak Sri Lanka’nın Hindistan’a karşı ben ve ODI mangaları.© ICC2022

639 Sri Lanka Pazartesi günü beyaz top serisi için üç ODI ve birçok T20Is, Hindistan’a karşı, Haziran’dan itibaren Dambulla’da başlıyor 23. Skipper Chamari Athapaththu, Hasini Perera, Nilakshi de Silva, Oshadi Ranasinghe ve Inoka Ranaweera gibi hayati oyuncuların yer aldığı her iki kadroya da liderlik edecek. Henüz Sri Lanka formasıyla ilk ODI maçına çıkmamış olan Vishmi Gunaratne, her iki takımda da kendine yer buluyor.

The T19I serisi Haziran 22 ile 2022 tarihleri ​​arasında oynanacaktır. Dambulla’da, ardından ICC Kadınlar Şampiyonası’nın bir parçası olan ODI serisi 2022-20, 1-7 Temmuz tarihleri ​​arasında Pallekele’de

ODI serisi, Hindistan’ın mevcut ICC Kadınlar Şampiyonası döngüsünün ilk maçında oynayacak. Etkili kaptan Mithali Raj’ın emekli olmasının ardından ilk serilerini işaretleyen Hindistan için ODI’lerde yeni bir dönemin başlangıcı olacak.

Sri Lanka Kadrosu: Chamari Athapaththu (ş), Hasini Perera , Kavisha Dilhari, Nilakshi de Silva, Anushka Sanjeevani, Oshadhi Ranasinghe, Sugandika Kumari, Inoka Ranaweeram, Achini Kulasuriya, Harshitha Samarawickrama, Vishmi Gunaratne, Malsha Shehani, Ama Kanchana, Udeshika Prabodhani, Rashmi de Silunva, Nuarat Rashmius de Silunva , Tharika Sewwandi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.