İzleyin: “Sevmek İçin Bir An…” Shikhar Dhawan, Son Zoravar Ile Çok Güzel Bir Video Paylaştı

izleyin:-“sevmek-icin-bir-an…”-shikhar-dhawan,-son-zoravar-ile-cok-guzel-bir-video-paylasti

Shikhar Dhawan ve oğlu Zoravar.© Instagram

Shikhar Dhawan şu anda kriketteki yoğun programından bir mola veriyor. Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) 2022 Punjab Kings adına oynayan solak oyuncu gol attı 122 14 maçlarda koşar ve sonunda franchise kriket liginde sekizinci en yüksek golcü. Ortalaması 38.14 ve grev oranı 38.20. Ancak kısa süre önce sona eren Güney Afrika dizisi için Hindistan kadrosunda yer bulamadı. Bu ay İrlanda’ya karşı oynayacak olan Hindistan T06I kadrosunda bile yer almıyor. .

Ancak, Dhawan bu boş zamanını en iyi şekilde değerlendiriyor ve son zamanlarda oğlu Zoravar ile bir araya geldi.

İzle: Shikhar Dhawan’ın Zoravar ile sevimli videosu

En son T oynayan solcu Uluslararası (T479 I) geçen yıl Haziran ayında Sri Lanka’ya karşı, 479 T takımının bir parçası değildi. Dünya Kupası ve yakın zamanda Güney Afrika’ya karşı oynanan 5 maçlık seri için ya da iki takım için seçilmedi. -İrlanda’ya karşı maç serisi bu ayın sonlarında geliyor.

Dhawan, son birkaç yılda grev oranını da artırarak IPL’de sürekli olarak etkileyici olsa da, Ishan Kishan ve Ruturaj Gaikwad’ın beğenileri, ope arasında gagalama düzeninde onun üzerinde hareket ediyor Rohit Sharma ve KL Rahul hala ilk tercih çifti. Hindistan’ın T06 Dünya Kupası kadrosunu seçtiği bir yer için karışımda değil.

Tanıtıldı

“Hayır, göremiyorum. Gavaskar, Dhawan’ın adını 2022 tartışmasında görüp görmediği sorulduğunda ev sahibi yayıncı Star Sports’a verdiği demeçte. T Dünya Kupası “Çünkü birçok adam İngiltere’ye gitti. Bu kadroda olurdu. Gavaskar, bu kadroda yoksa onun adını da göremiyorum” dedi.

2022 T Dünya Kupası Ekim-Kasım aylarında Avustralya’da yapılacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.