Shikhar Dhawan, “İlk Kez Yeğenim” İle Tanışmasının Çok Güzel Fotoğraflarını Paylaştı. Resimleri Gör

shikhar-dhawan,-“ilk-kez-yegenim”-ile-tanismasinin-cok-guzel-fotograflarini-paylasti.-resimleri-gor

Shikhar Dhawan bu resmi instagramda paylaştı© Instagram

Kıdemli Hindistan açıcı Shikhar Dhawan şu anda kriketten bir mola veriyor. Solak meyilli en son Ağustos ayında Zimbabve’deki ODI serisinde yer aldı. Son zamanlarda Asya Kupası kadrosunun bir parçası değildi, sadece ODI formatı için kabul edildi. ODI formatındaki koşular arasında yer aldı ve Hindistan Takımı için sürekli olarak iyi vuruşlar aldı. Şimdi ise instagramda paylaştığı bir dizi fotoğrafta Dhawan, ailesiyle iyi vakit geçirdiğini ortaya koydu. Yazısında “Ailemle harika vakit geçirdim, yeğenimle ilk kez tanıştım” yazdı.

625Bu arada, bir ANI raporuna göre, Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu (BCCI) içindeki kaynaklar, meyilli Shikhar Dhawan’ın yaklaşmakta olan ODI serisinde Hindistan’ı Güney Afrika’ya karşı kendi topraklarında yöneteceğini söyledi. Kaynaklar, T20 Dünya Kupası’na giden oyuncuların muhtemelen dinlenmesi nedeniyle kaptanlık Dhawan’a devredilecek. ICC T20 Dünya Kupası’nın sekizincisi Ekim ayında gerçekleşecek. Bu yıl Avustralya’da ile Kasım 14 arasındadır. Ayrıca, VVS Laxman’ın baş antrenör Rahul Dravid’in yokluğunda koç olarak takımla birlikte olması muhtemeldir.

Terfi

Hindistan Eylül ayından itibaren Güney Afrika’ya karşı üç T20Is ve üç ODI oynayacak 20. İlk T20I Eylül’de Thiruvananthapuram’da yapılacak 28. İkinci T20I 2 Ekim’de Guwahati’de oynanacak, ardından son T 4 Ekim’de Indore’dayım

Aksiyon 6 Ekim’de Lucknow’a kayacak ve burada ODI serisi başlayacak, Shikhar Dhawan’ın takımı yöneteceği yer. Ranchi ve Delhi, 9 Ekim’de sırasıyla ikinci ve üçüncü ODI’ye ev sahipliği yapacak ve 11.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.