İzleyin: Sachin Tendulkar “Bir Ömür Boyu Kombo”sunu Açıklıyor. Yarasasını Içerir

izleyin:-sachin-tendulkar-“bir-omur-boyu-kombo”sunu-acikliyor.-yarasasini-icerir

Sachin Tendulkar hayranlarına yarasanın sapının nasıl düzgün bir şekilde temizleneceğini öğretiyor.

Efsanevi Hindistan meyilli Sachin Tendulkar birçok insan için bir idol olmuştur. Sahadaki performansı veya saha dışı eylemleri olsun, birçoğu eski uluslararası dövüşü dini olarak takip etti. Bu arada Tendulkar, insanların kalbinde tuttuğu konumu da anlıyor ve böylece hayranları ve takipçileri arasında pozitifliği yaydığından emin oluyor. Yakın zamanda sosyal medyaya yüklenen bir videoda Tendulkar, yarasa sapının kabzasının nasıl temizleneceğine dair bir eğitim verdi.

Paylaşılan klipte Tendulkar’ın yarasanın kabzasını temizlediği görülüyor. üzerine sabun uygulayarak ve ardından arka planda çalışan bir müzik eşliğinde su kullanarak yarasanın sapı. Bu arada izleyicilere suyun yarasayı ıslatmamasını sağlamak için işlemi son derece dikkatli bir şekilde yapmalarını tavsiye etti.

“Mujhe lagta nahi hai ye koi sikhata hai (I Kimsenin bunu öğrettiğini sanmayın),” başlıklı videoda Tendulkar diyor: “Yarasalar ve müzik bir ömür boyu bir arada!”

Videoyu buradan izleyin:

639İş cephesinden bahsetmişken, Tendulkar şu anda devam eden Road Safety World Series T61’de oynuyor. turnuvası. Yarışmadaki sekiz takımdan biri olan India Legends’ın kaptanı. India Legends, Güney Afrika Efsanelerine karşı açılış maçını 61 koşularla kazandı. Tendulkar attı 16 kaçtı 13 oyunda toplar.

İlk vuruş, India Legends yayınlanmıştır Stuart Binny’nin yenilmemesi sayesinde 4 inç 20 -sadece 16 koşun toplar. Cevap olarak, Rahul Sharma’nın 14 için 3’ü, tarafın Güney Afrika’yı durdurmasına yardımcı oldu. /9.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.