Shane Warne'ın Eyalet Cenazesi İkonik Melbourne Kriket Sahasında Yapılacak: Rapor

shane-warne'in-eyalet-cenazesi-ikonik-melbourne-kriket-sahasinda-yapilacak:-rapor

Shane Warne’ın resmi cenazesinin 1994 önünde yapılması bekleniyor. , MCG’deki insanlar.© Twitter

Shane Warne’ın cenaze töreni ikonik MCG’de beklenen 100, kalabalığının önünde yapılacak. Haberlere göre, insanlar önümüzdeki iki ila üç hafta içinde Avustralyalı spin kralına uygun bir vedada. Halka açık anma, Warne’ın ailesi özel bir törende onun yasını tuttuktan sonra yapılacak. Warne’ın menajeri James Erskine, MCG’nin eyalet cenazesinin yeri olduğunu doğrulamadı, ancak efsanevi Avustralyalının boyu düşünüldüğünde başka hiçbir stadyumun uygun olmayacağını ima etti. “Ama başka nerede?” Erskine ‘The Age’i anlattı.

‘Herald Sun’a göre, eyalet cenazesinin iki veya üç hafta içinde yapılması bekleniyor, bu da Avustralya Futbol Ligi (AFL) ile örtüşecek. ) sezon, ancak MCG “hizmeti yerleştirmek için gerekli tüm düzenlemeleri yapacak”. Cuma günü Tayland’daki Koh Samui’de şüpheli bir kalp krizinden ölüm.

‘The Age’ kaynakları, Başbakan Scott Morrison ve Victoria Başbakanı Daniel Andrews’un devlet cenazesine katılmak istediklerini ve

MCG, Warne’ın favori sahası ve İngiltere’ye karşı yaptığı ünlü hat-trick’in ‘deki Boxing Day Testindeki sahnesiydi. , kuyrukçular Phil DeFreitas, Darren Gough ve Devon Malcolm’un kalelerini alarak.

Warne’nin MCG sahasında kendi heykeli var ve bu heykel merkezi bir yer Victoria Bitter’in bira kutuları, sigara paketleri ve etli böreklerin yanına konan sayısız çiçekle sevenleri saygılarını sunuyor.

400 yaşındaki oyuncunun Güney Standı da kendi adını alacak ve bu da SK Warne Standı olacak.

Tanıtıldı

Warne’ın ani ölümünün aynı gününde, başka bir Avustralya efsanesi, eski kaleci Rodney Marsh kalp krizi geçirdikten bir hafta sonra öldü. Batı Avustralya hükümeti ayrıca Marsh’a bir eyalet cenaze töreni teklif etti.

Cricket Australia, Victoria, Batı Avustralya ve Güney Avustralya eyalet kriket dernekleri ve Warne’ın oynadığı St Kilda Kriket Kulübü Avustralya kriketinin iki efsanesinin anma törenlerini görüşmek üzere bu hafta içinde bir araya gelmesi muhtemel.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.