Vivian Richards Doğum Günü: Yuvraj Singh, Diğerleri Batı Hint Efsanesini Diliyor

vivian-richards-dogum-gunu:-yuvraj-singh,-digerleri-bati-hint-efsanesini-diliyor

Vivian Richards oynadı 121 Batı Hint Adaları için Testler ve 187 ODI’ler.© Twitter

Kriket derneği, eski Batı Hint Adaları kaptanı Vivian Richards’ı 70 doğum gününde selamlıyor. Doğum günü dileklerinin başında eski Hindistan kriket oyuncuları Yuvraj Singh, Harbhajan Singh ve WV Raman ile Hindistan Premier Ligi takımları vardı. Vivian’a çok değer veren Yuvraj, Twitter’da yürekten bir başlık yazdı: “İşte, hayattan daha büyük bir kişiliğe sahip #efsane olan @ivivianrichards’ın, önümüzdeki yılın sizi sağlıklı ve yüksek moralli tutmasını umarak çok mutlu bir Doğum Günü diliyorum efendim. En içten saygılarımla.”

İşte @ivivianrichards – hayattan daha büyük bir #efsane diliyorum persona – çok Mutlu bir Doğum Günü umarım gelecek yıl sizi sağlık ve yüksek ruh halinde tutar efendim. En içten saygılarımla pic.twitter.com/aNOVLPp3zo

— Yuvraj Singh (@YUVSTRONG03 ) 7 Mart 2022639Yuvraj’ın izinden giden Harbhajan, aynı zamanda oyun günlerinde herkese Vivian’ın büyüklüğünü hatırlattı.

“Vuruş devi @ivivianrichards’a ne kadar hayran olsam da farklı dönemlerde oynadığımız için memnunum ve hiç bowling oynamak zorunda kalmadım. Doğum gününüz kutlu olsun efendim! Sağlık ve sevgiler dilerim.” Harbhajan yazdı.

Vuruş devi @ivivianrichards’a ne kadar hayran olsam da, oynadığımız için memnunum farklı dönemlerde ve ona hiç bowling oynamak zorunda kalmamıştım. Size çok mutlu bir doğum günü diliyorum, efendim! Size sağlık ve sevgiler dilerim.

— Harbhajan Turbanator (@harbhajan_singh) 7 Mart 2022WV Raman, eski Hindistanlı oyuncu, Vivian’ın eskiden oynadığı “havalılık” ve gösterişin altını çizdi, kendisinin “benzersiz” olduğunu söyledi.

Promoted

“Kapıya giden havai fişek, sopanın dönüşü, sahaya ve melon oyuncuya bakan. Sonra rahat duruş, bu adamın hüküm sürmek ve hükmetmek için kıvrımda olduğunu işaret etti. Kesinlikle benzersiz. Doğum günün kutlu olsun @ivivianrichards.”

Küçük kapıya olan havai, sopanın dönüşü, sahaya bakan ve melon. Sonra rahat duruş, bu adamın hükmetmek ve hükmetmek için orada olduğunu işaret etti. Kesinlikle benzersiz. Doğum günün kutlu olsun @ivivianrichards.

— WV Raman (@wvraman) 7 Mart, 2022639IPL franchise Royal Challengers Bangalore (RCB) de Vivian Richards’a Virat Kohli’nin olduğu bir fotoğraf diledi.

“İşte tüm zamanların en karizmatik kriketçilerinden birini diliyoruz, Efendim @ivivianrichards, çok mutlu bir doğum günü! #PlayBold #WeAreChallengers #VivRichards”

İşte bir dilek tüm zamanların en karizmatik kriketçilerinden Sir @ivivianrichards, çok mutlu yıllar! #PlayBold #WeAreChallengers #VivRichards pic.twitter.com/03NVroXBTA

— Royal Challengers Bangalore (@RCBTweets) 7 Mart 2022Vivian Richards oynadı 121 Testler ve 70 Batı için ODI’ler Sırasıyla 8,479 ve 6639 puan alan Indies bu formatlarda çalışır. Ayrıca 32 Test küçük kapıları ve 639 vardı. ODI küçük kapılar onun adına.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.