“…Onu Ne Kadar Seviyorum”: Ricky Ponting, Shane Warne'a Övgü Sırasında Boğuluyor

“…onu-ne-kadar-seviyorum”:-ricky-ponting,-shane-warne'a-ovgu-sirasinda-boguluyor

Eski Avustralya kaptanı Ricky Ponting son derece duygusal görünüyordu ve Uluslararası Kriket Konseyi (ICC) ile yaptığı röportajın ortasında eski takım arkadaşı ve ona saygılarını sunarken neredeyse yıkıldı. Yakın zamanda Tayland’da vefat eden harika arkadaş Shane Warne, “şüpheli kalp krizi” nedeniyle yaşlandı 52.

ICC Ponting ile eski İngiliz kadın kriket oyuncusu ve sunucu Isa Guha arasındaki etkileşimden bir kesit yayınladı. Gönderinin başlığı, “Ricky Ponting’in büyük arkadaşı Shane Warne’a saygılarını sunarken izlenmesi gereken duygusal bir röportaj.”

İzleyin: Ricky Ponting, Shane Warne Hakkında Konuşurken Duygusallaşıyor

“Konuştuğum birçok erkeğe söylediğim gibi Son birkaç gündür, onu ne kadar çok sevdiğimi tahmin ediyorum, bunu ona söylemedim ve keşke söyleseydim,” dedi gözle görülür şekilde duygusal bir Ponting, ne söylemek istediğiyle ilgili bir soruyu cevaplarken neredeyse tıkandı. Warne’a.

Warne’ın uluslararası kariyerinin son bölümünde Avustralya kriket takımının kaptanlığını yapan Ponting, Warne’ın oyunun harika bir öğretmeni olduğunu ve her zaman gençlere yardım ettiğini söyledi.

Ponting, Warne’ın olumlu tavrının, kriket zekasının ve genç nesle akıl hocalığı yapma isteğinin oyunda kaybolmadığından emin olmak istiyor.

“O bir öğretmenin yorumu aracılığıyla ve sonuncusunda yüzlerce fotoğraf gördüm 24Ponting, ICC Review’da Isa Guha’ya verdiği demeçte, birlikte çalıştığı tüm iplikçilerle saatlerce çalıştı.

“Steve Smith’e gençliğinde yardım etti ve Rashid Khan da ona yetişiyor – sadece yapacakları konuşmaları hayal edin.

“Bu yüzden, ne zaman dünyaya onun nasıl biri olduğunu söylemenin ve bazılarını aktarmanın bir fırsatını bulduğumda artık bana bağlı olduğunu hissediyorum. ondan öğrendiğim şeyler,” diye ekledi üç kez ICC Dünya Kupası galibi.

Ponting, Warne’ın ölüm haberini karısından aldığında ne kadar şok olduğunu anlattı.

“Güzel ve erken uyandım, çocukları netbola gitmeye hazırlıyordum ve Rianna (Ponting’in karısı) telefonuna baktı ve bana Warney ile ilgili haberleri anlattı” dedi. “Bakmak için telefonu elinden aldım ve inanamadım ve şu an hala aynı.

“Öyleydi bana o kadar ham geliyordu ki gerçekten konuşamıyordum ve onu, deneyimlerimizi ve birlikte yolculuğumuzu her düşündüğümde ve kısacık kaldım kelimeler için.

Tanıtılan

” Bugün bile haraçları izlemek için televizyonu açtım ama sesini her duyduğumda kapatmak zorunda kalıyorum.

“Birkaç gün zor oldu ama bu bizi üzüyor. Muhtemelen daha fazla dikkat etmem gereken şeylerin biraz daha farkındayım ve orada hepimizin öğrenmesi gereken şeyler var.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.