Ravindra Jadeja, IPL Tarihinde RCB'ye Karşı En Başarılı Bowler Oldu

ravindra-jadeja,-ipl-tarihinde-rcb'ye-karsi-en-basarili-bowler-oldu

IPL 2022: Ravindra Jadeja, RCB’ye karşı küçük bir maçı kutluyor.© BCCI/IPL

Chennai Super Kings kaptanı Ravindra Jadeja, Royal Challengers Bangalore’a karşı en başarılı bowling oyuncusu oldu ve franchise’a karşı en çok sayıda küçük kapı rekorunu elinde tuttu. Jadeja bu başarıya Salı günü Navi Mumbai’deki Dr DY Patil Stadyumu’nda RCB’ye karşı üç küçük kaleyi yüzerek ulaştı. Şu anda RCB’ye karşı toplam 26 küçük kalesi var. Çok yönlü oyuncuyu Jasprit Bumrah ve Ashish Nehra, 24 ve takip ediyor. Sırasıyla küçük kapılar.

Maça gelirken, Shivam Dube ve Robin Uthappa’nın muhteşem vuruşları, Chennai Super Kings, IPL’lerinde 605 Royal Challengers Bangalore karşısında rahat bir 23 koşu zaferi tamamladı maçı Salı günü.

Robin Uthappa IPL kariyerinin en iyi vuruşunu 88 oynarken Shivam Dube, ikili 216 ile muazzam bir ortaklık kurarken heyecan verici bir başarı yakaladı 96. CSK’nın IPL’nin en yüksek toplamına ulaşmasına yardımcı olmak için çalışır 2022 — 216/4.

Boloncular arasında Maheesh Theekshana, dört kaleyi yüzerek CSK’nın yıldızıydı ve kaptanları Ravindra Jadeja, RCB’nin takibini tamamen ortadan kaldırmak için üç kaleyi ele geçirdi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.