IPL 2022: MS Dhoni Virat Kohli'nin Görevden Alınmasını Planlıyor, Twitter Ona “KEÇİ” Diyor

ipl-2022:-ms-dhoni-virat-kohli'nin-gorevden-alinmasini-planliyor,-twitter-ona-“keci”-diyor

Eski CSK kaptanı Mahendra Singh Dhoni© BCCI/IPL

Savunma şampiyonları Chennai Super Kings, Royal Challengers Bangalore’u ile) yenerek ilk IPL maçını 2022 kazandı. Salı günü çalışır. CSK, tahtaya bir mamut 216/4 gönderdi ve RCB’nin büyük bir pay almak için yıldız oyuncuları Faf du Plessis ve Virat Kohli’ye ihtiyacı vardı. gol at ve kovalamacanın temelini at. Ama bu olmadı çünkü kaptan du Plessis üçüncü turda kendi üzerine geri gönderildi.

Bu Virat Kohli’yi orta noktaya getirdi ve yeni kaptana yardım eden eski CSK kaptanı MS Dhoni Zaman zaman saha yerleşimleri ile Ravindra Jadeja, hemen harekete geçti. Dhoni, on yıldan fazla bir süredir Kohli ile çok yakın bir şekilde oynuyor ve vurucunun belirli teslimatlara nasıl tepki verdiğini biliyor.

Bunu akılda tutarak, Dhoni teşebbüs için derin kare bacağına bir saha oyuncusu koydu. çekme vuruşu, Virat’ın kısa teslimata karşı oldukça sık kullandığı bir şey. Anlaşıldığı üzere, Kohli, Mukesh Choudhary tarafından vurulan beşinci atışın ilk teslimatında çekme atışını oynadı ve Shivam Dube tarafından derin orta küçük kapıya usulüne uygun olarak yakalandı. Dhoni’nin Kohli için alanı ayarlama sürecinin tamamı daha sonra yorumlarda açıklandı.

Videoyu İzle: MS Dhoni, Virat Kohli’yi dışarı çıkarmak için alanı ayarlar

Sadece @msdhoni şeyler. ???? pic.twitter.com/88ho3S6pbf

— Sharukh (@StanMSD) Nisan 04, 20222022İki hızlı kalenin kaybı RCB’yi sarstı ve orta sıra takımı hedefe yaklaştırmak ve net koşu oranını kurtarmak için iyi bir iş çıkarsa da, hiçbir zaman kovalamacanın yolunu bulamadılar. .

Tanıtıldı

MS Dhoni hayranları o zamandan beri onu övün. Dhoni, CSK’yı dört IPL şampiyonluğuna kaptırdı ve şimdiye kadar üç küresel ICC unvanını kazanan tek uluslararası kaptan oldu.

İşte tweet’lerden bazıları

o alan yerleşimi daha da parlaktı. bir inç hata değil.

— Neeche Se Topper (@NeecheSeTopper) Nisan , 20222022Bu yüzden Dhoni KEÇİ’dir. Ayrıca Virat için mükemmel bir alan belirledi.

— ThatBrahminGuy (@DrAtul1968) Nisan 13, 2022806Bu alan dhoni wowww kurdu ???????????? ???????????????

— VezhaVendan (@vezha_vendan) Nisan 22 , 20222022Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.