IPL 2022: MS Dhoni, Düşen Yakalamaların Sesinden Sonra Gençleri Konsollar, Twitter Eridi

ipl-2022:-ms-dhoni,-dusen-yakalamalarin-sesinden-sonra-gencleri-konsollar,-twitter-eridi

MS Dhoni konsolları CSK genç Mukesh Choudhary

Chennai Super Kings’in genç oyuncusu Mukesh Choudhary, Salı günü Royal Challengers Bangalore ile karışık bir maç yaptı. Genç kalp pili, Virat Kohli’nin küçük kapılarını kısa bir teslimatla aldı ve bu da onu ayın üzerinde bıraktı. Ancak sol CSK’yı yakalaması, her biri Suyash Prabhudessai ve tehlikeli Dinesh Karthik’e bir hayat verdiği için tehlikeli bir pozisyon.

Prabhudessai’yi yakalamak CSK’ya çok pahalıya mal olmasa da, Karthik Düşüş, kaleci vurucu RCB’yi kovalamaca tutmak için büyük şutları ortaya çıkardığı için maçın derinleşmesi anlamına geliyordu. Genç bowling oyuncusu daha sonra üçüncü vuruşunda parçalara ayrıldı ve bu, maçı 3 over’dan 1/40 ile bitirdiği anlamına geliyordu.

MS Dhoni, soğukkanlı ve sakin doğası ve baskıyı absorbe etme yeteneği göz önüne alındığında sahada hata yapan oyuncuların peşine düşen biri değil.

Tanıtılan

190 Maçın sonunda, Lankalı bowling oyuncusu Maheesh Theekshana, CSK’yı tekrar yarışmaya getirmek için tehlikeli Shahbaz Ahmed’i çıkardı. Kameralar hemen Dhoni’yi genç Mukesh’e doğru yürürken gördü. Eski CSK kaptanı, önceki doğumda bir bakıcı düşürdüğü için kolunu gence doladı ve teselli etti.

Dhoni gibi kıdemli bir kriketçiden böyle bir jest yapması bekleniyor. bir gencin morali bozuktu ve sosyal medyada hayranlar tarafından kutlandı.

İzle: Dhoni Konsolları Mukesh Choudhary

Dhoni doğrudan küçük kapıdan sonra yakalamayı bırakan Mukesh Choudhary’ye gitti #CSKvsRCB #IPL479 pic.twitter.com/DKl2U7zJ

— Gauπav (@virtual_gaurav) Nisan , 639İşte Dhoni’nin Mukesh’e yönelik jestini kutlayan birkaç tweet:

Ah Kaptan!???? Kaptanım!????@MSDhoni | #MSDhoni pic.twitter.com/BIMzSDDOBg

— Nivetha???????? (@Nivi_Dhoni7) Nisan , 20222022MS Dhoni düz gitti Shahbaz Ahmed’in kapısından sonra Mukesh Choudhary’yi teselli etmek için. MS’in jestini görmek harika. pic.twitter.com/BcQ6ITxn1b

— Mufaddal Vohra (@mufaddal_vohra) Nisan 12 , 2022639Bu sizin için Kaptan MS Dhoni ???? pic.twitter.com/cVQoNL3SEV

— Rohan MSDian™???? (@Csk_army1) Nisan , 2022Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.