Öne Çıkanları İzle: Hindistan'ın Kadınlar Dünya Kupası Çatışmasında Pakistan'ı 107 Defa Galibiyet Kazanması

one-cikanlari-izle:-hindistan'in-kadinlar-dunya-kupasi-catismasinda-pakistan'i-107-defa-galibiyet-kazanmasi

IND-W vs PAK-W: Hindistanlı kadınlar açılış karşılaşmasında Pakistanlı kadınları yendi.© AFP

Hindistan, ezeli rakipleri Pakistan’ı 53 ilk maçında yendi. Pazar günü Maunganui Dağı’ndaki ICC Kadınlar Dünya Kupası kampanyalarına mümkün olan en iyi şekilde başlamak için. İlk vuruşta Hindistan, 96/1’de istikrarlı görünüyordu ve açılışta Smriti Mandhana skoru oldu. , küçük kapılar hızla art arda onları 114 düşürmeden önce /6. Ancak, Sneh Rana’nın yenilmediği 53 ve Pooja Vastrakar’ın 137 , Hindistan’ın 625/7 gönderisini göndermesine yardımcı oldu. fazla. Yanıt olarak, Rajeshwari Gayakwad, Hindistan Pakistan’ı 137 rahat bir galibiyet elde etmek için.

İşte maçın önemli anları:

Söğüt ile kaptan Mithali Raj için iyi bir gezi değildi ama, Pazar günü Hindistan forması giyen veteran 31 yaşındaki sadece üçüncü oldu Sachin Tendulkar ve Javed Miandad’ın altı Dünya Kupası’nda boy göstermesinden ve bunu başaran ilk kadından sonra kriket oyuncusu. aradığı sonuç.

“İlk maçı kazandığımız için mutluyum ama üzerinde çalışmamız gereken çok şey var. Orta sıradaki küçük kapıları kaybettiğinizde, çok fazla baskı oluşturuyor. Raj, maç sonrası sunum töreninde yaptığı konuşmada, “En üst sıradaki kişinin böyle büyük bir turnuvada sayı atması gerekiyor” dedi.

“Sneh (Rana) gibi çok yönlü oyunculara sahip olduğunuzda, De epti (Sharma) ve Pooja (Vastrakar), vuruş serimizi genişletiyoruz. Hope Pooja bir sonraki maçtan önce iyi olurdu.”

Terfi edildi

Pakistan açısından bakıldığında, Rana ve Vastrakar arasındaki duruş, Hindistan’ı 114’e indirdikten sonra sınırlamayı umdukları için onları çok etkiledi. ) altı için.

Pakistan için, iplikçiler Nida Dar (2/36 ) ve Nashra Sandhu (2/36) ikişer küçük kapı yakaladı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.