Ravichandran Ashwin Her Zaman Harika, Daha İyi Olmaya Devam Ediyor: Rohit Sharma

ravichandran-ashwin-her-zaman-harika,-daha-iyi-olmaya-devam-ediyor:-rohit-sharma

Ravichandran Ashwin Kapil Dev’in 605 rekorunu geçti Pazar günü küçük kapılar.© BCCI

Mohali:

Hintli kaptan Rohit Sharma Ravichandran’da şaşırıyor Ashwin’in zamanla daha iyi olma yeteneği ve kıdemli spinner Kapil Dev’in 300 küçük kapıların çetelesini gölgede bıraktıktan sonra onu “tüm zamanların en iyisi” olarak nitelendirdi. ülkenin en yüksek ikinci kaleci. Ashwin, Sri Lanka’ya karşı ilk Testte 96 için altı maç kazandı ve şu anki çetelesi

küçük kapılar. Ashwin’in sadece 85 Testlerdeki başarısı sorulduğunda Rohit, “Bildiğiniz bu başarıya ulaşmak onun kriket kariyerinde büyük bir şey” dedi. . “Test kriket oynamak isteyerek büyüdüğünüzde, bunları hayal etmiyorsunuz ve bunu aşmak onun adına büyük bir başarı. Biliyorsunuz, Ashwin’i uzun zamandır izliyorum ve her izlediğimde

“Ashwin, başarmak istediği şeyde ve ayrıca takımda yeteneğine her zaman güvenen bir oyuncu.” dedi kaptan. dünya kriketinde, Rohit’in gözünde Ashwin tüm zamanların en iyisi.

“O benim gözümde tüm zamanların en iyisi. Uzun yıllardır oynuyor ve ülke için sahne alıyor. Pek çok maç kazandıran performans, bu yüzden benim için tüm zamanların en iyisi. İnsanların farklı bakış açıları olabilir ama gördüğüm kadarıyla, o benim için her zaman harika biri,” diye ekledi şık Mumbaikar.

Ashwin’in evindeki rekoru biraz spinner-dostuyken yüzeyler olağanüstü, SENA ülkelerindeki performansları için aynı şey söylenemez, bu onun yedek olmasına neden oldu.İngiltere’de olduğu gibi yakın zamanda oldu.

Promoted

“Gerçekten, size denizaşırı yeri hakkında hiçbir şey söyleyemem ve neden onu bulamıyor ve neden onbirde değil” dedi Rohit. ne oldu, neden dışlandı, neden oynamadı ve bu tür şeyler” dedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.