İzle: Hindistan Wicketkeeper Richa Ghosh, Kadınlar Dünya Kupası'nda Pakistan'ı Kazanmada Çarpıcı Bir Başa Çıktı

izle:-hindistan-wicketkeeper-richa-ghosh,-kadinlar-dunya-kupasi'nda-pakistan'i-kazanmada-carpici-bir-basa-cikti

IND-W vs PAK-W: Hindistan’dan Richa Ghosh muhteşem bir şok yaşadı.© Instagram

Hindistan kalecisi Richa Ghosh, Hindistan’ın ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda Pakistan’a karşı kapsamlı 29 galibiyetinde muhteşem bir başarı elde etti. Pazar günü Maunganui Dağı’nda. Pakistan’ın peşinde 245 ve Aliya Riaz kırışıktayken, Hintli Rajeshwari Gayakwad, saha dışında bazı dolambaçlı dönüşlerle vurucuyu aldatmayı başardı. Richa Ghosh hızlı refleksler gösterdi ve hemen Riaz’ı köşke geri göndermek için müthiş fırsatı yakaladı. Oyun sırasında, Ghosh ayrıca Dünya Kupası’ndaki ilk maçında beş veya daha fazla oyundan atılan ilk oyuncu oldu.

İşte o şokun videosu:

479Pazar günü erken saatlerde, Hintli takım ezeli rakipleri Pakistan’ı mağlup etti. turnuvadaki kampanyalarına heyecan verici bir notla başlamak için koşar, çok beklenen karşılaşma hayırla biter.

Madeni para Hindistan’ın lehine düştükten sonra vuruş yapmayı tercih eden formda açıcılar Smriti Mandhana, Sneh Rana ve Pooja Vastrakar, takımlarının erken bir yalpalama ve posttan kurtulmasına yardımcı olmak için yarım asır boyunca faydalı oldular 244 Bay Oval’da yedi kişilik.

245, Pakistan hedefin çok gerisinde kaldı ve hepsi 137 için dışarı çıktı. fazla, 07incisini kaybetmek 29-over formatında komşu Hindistan’a karşı düz oyun.

Sol kol spi Nner Gayakwad, yıldız dönüşü topla yaptı ve tam kotasının ardından 4/27 mükemmel rakamlarla geri döndü 10 fazla.

Terfi edildi

Deneyimli tempolu oyuncu Jhulan Goswami oyunu 2/ gibi etkileyici rakamlarla bitirmek için çok iyi bir bowling oynadı. , Rana için de iki küçük kapı vardı (2/29 ), çok yönlü güzel şovunu sonlandırıyor.

(PTI girişleriyle)

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.