Lucknow Super Giants Vs Gujarat Titans Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

lucknow-super-giants-vs-gujarat-titans-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin . Sonrasında 13.5 fazla, Lucknow Süper Devler, 140 hedefini kovalarken, 69. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Lucknow Super Giants ve Gujarat Titans arasındaki Hindistan Premier Ligi 2022 bugünkü maçını takip edin. Lucknow Super Giants ve Gujarat Titans maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Lucknow Super Giants – Gujarat Titans canlı skoru ile güncel kalın. Lucknow Super Giants vs Gujarat Titans puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Bu orantısız maçın işleyişi böylece sona erer. Çarşamba günü Rajasthan saat 7’de Delhi ile karşılaşacak.14 IST (2:00 GMT). İnşa için önceden bize katılabilirsiniz. O zamana kadar, elveda ve şerefe!

Shubman Gill, vuruşu için Maçın Oyuncusu ödülünü alıyor 35 bu zor yüzeyde. Gujarat açıcı, böyle bir vuruş oynamanın oldukça hoş olduğunu söylüyor. Başlangıçta topun bu kadar dikiş yapmasını beklemediğini söylüyor. Lucknow’un konuyu pek açmadığını hissediyor, aksi halde daha zor olurdu. Kalifiye olmaktan memnun ve pek çok insanın başlangıçta onlara bir şans vermediğini söylüyor. Birkaç geri sorunu olduğunu ve formda kalmasını umduğunu paylaşıyor.

Gujarat’ın kazanan kaptanı Hardik Pandya, oğullarıyla gurur duyduğunu söylüyor. Kendilerine inandıklarını ve oynamadan önce) playofflara kalabilmenin büyük bir çaba olduğunu söylüyor. oyunlar. Son oyunda bile, bitene kadar oyunun bittiğini düşünmediklerini de ekliyor. Hardik, Lucknow 8 puandayken bile acımasız kalmalarını sağlamak istediğini paylaşıyor. Ravisrinivasan Sai Kishore’u boyundan dolayı yüzeyden biraz fazla zıplayan kişiye oldukça yüksek puan veriyor. Shubman Gill’i vurduğu için övüyor ve 145 atışta alacağı bir şey olduğunu söylüyor. . Bowlingçilerinin gösterisinden çok memnun ve tüm kutuları işaretlediklerini söylüyor. Bireysel olarak değil, takım olarak kazandığınıza veya kaybettiğinize inanmanın önemli hale geldiğinden bahseder. Oğullarının birbirlerini desteklediklerini takdir ediyor ve bir grup olarak yakın durmanın önemli olduğunu düşünüyor.Rashid Khan (3,5-0- -4) sohbete gelir. Afgan, yolunda gitmeyen birkaç maçın çizgisi ve uzunluğundan kaynaklandığını söylüyor. Wicket’in bu maçta yardımcı olduğunu ve doğru alanlarda bowling oynadığını paylaşıyor. Hızlı bowling oynayanların Powerplay’de platformu kurduğundan bahseder, bu da spinnerlerin daha fazla baskı yapmasına yardımcı olur. Bunun yarışmanın en önemli kısmı olduğunu, kazandıklarını, ancak her şeyin süreçle ilgili olduğunu ve hala öğrenmeye devam etmeleri gerektiğini belirtiyor. Batı Hintli’nin oyunu alıp götürebileceği için en çok Jason Holder’ın kalesinden keyif aldığını söylüyor, bu yüzden o uzun bacaklıyı vurmayı planlamıştı.

KL Rahul, Lucknow’un kaptanı, İşin zor bir kapı olduğunu bildiklerini söyleyerek başlıyor, çünkü burada son birkaç maçta böyle oynandı. Bowling grubunu Gujarat’ı 190 altına düşürdüğü için övüyor ve çok daha iyi vuruş yapmaları gerektiğini düşünüyor. Bazı zayıf atış seçimleri olduğunu düşünüyor. Hatalarından ders alacaklarını umarlar. Bunun gibi kayıpların size en iyi performansınızı sergilemenizi ve en iyisini yapmaya devam etmenizi hatırlattığını hissediyor. Powerplay’de iyi başlayan sözler, saha iyi bir tutuş sunduğundan kilit noktaydı ve ilk altı over’dan sonra sayı koşuları zor olurdu. KL böyle bir oyunu fazla analiz etmek istemiyor. Sahada enerji ve yoğunluk istediklerini ve bu akşam sahada başardıklarından memnun olduğunu belirtiyor.

Röportajlar için takipte kalın…

Daha önce, Gujarat’tan Lucknow’dan çok disiplinli bir bowlinge karşı mücadele eden bir vuruş gösterisiydi. Yalnızca Shubman Gill, yüzeyin doğasıyla uzlaşmayı başardı, aksi takdirde diğerlerinden cansız bir performanstı. Rahul Tewatia’nın vuruşu onları ele geçirmeye yardımcı oldu 140 ve sonunda, 145 fazlasıyla yeterli çıktı.

kovalamaca hiç ilerlemedi Lucknow için! Zor bir kapıydı ama uygulama aynı zamanda onların hamurlarından da yoksundu. Lucknow’un vuruşunun temel dayanağı olan KL Rahul görevden alındıktan sonra, vuruş dizisinin geri kalanı yeterince güven göstermedi. Gujarat büyük bir enerjiyle bowling oynadı ve Hardik Pandya’nın planlaması tam isabetliydi. Mohammad Shami’ye ilk büyüsünde fazladan bir tane verme hilesi, KL Rahul’un görevden alınmasına yol açtı ve bundan sonra Gujarat tüneklere hükmetti. Ravisrinivasan Sai Kishore da çok etkileyiciydi.

Vay canına, son altı kale göz açıp kapayıncaya kadar düştü ve Gujarat için büyük bir galibiyet! Artık playoff biletini alan ilk takım oldukları için adlarının yanında ‘Q’ harfi var. Turnuvanın sonraki yarısına fırtına gibi girmek için harika bir yol.12.5 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ARKADAŞLAR! Bu kadar! Rashid Khan dördüncü kalesini kapıyor ve işleri bitiriyor! Bu büyücüden ne büyük bir büyüydü! Bu sefer tüyler ürpertici, daha dolgun top, orta ve bacak çevresinde. Avesh Khan bunu savuşturmak istiyor ama ıskalıyor. Arkadan yakalananlar için yüksek sesle bağırılır ama hakem hayır der. Wriddhiman Saha, orada bir ses duyduğunu düşünür ve Hardik Pandya’yı inceleme yapmaya ikna eder. UltraEdge, bir miktar artış olduğunu onaylıyor. Sahadaki kararın geri alınması gerekiyor. Gujarat 62 koşarak kazanır ve bir noktayı mühürler playofflarda!

.4 fazla (0 Koşu) Salıncak ve özledim! Daha dolgun bir top, dışarıda, dönüyor. Avesh Khan sopasını bir kez daha savuruyor ama ıskalıyor.

13.3 fazla (6 Tur) ALTI! Çifte yarasa mıydı? Oh evet! Bu çok nadir, Hardik Pandya bunu fark etti ve gülümsüyor. Kısa ve ortada Avesh Khan geri dönüyor. Derin kare bacağına çarpmadan önce sopanın omzunu alır.

.2 fazla (6 koşu) ALTI! BANG! Avesh Khan dışarı çıkıyor ve hat-trick topunu parçalıyor! Döngüsel bir top, ortada, daha dolgun uzunlukta. Avesh Khan bunu bir biggie için uzun süre tokuşturuyor.

Avesh Khan son adam.

.1 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Rashid Khan üçüncü kez saldırıyor ve bu sefer keskin bir koşan yakalama ile Mohammad Shami. Halkalı, dolgun, orta ve bacaktandır. Deepak Hooda tek dizinin üstüne çöküyor ve onu süpürmeye çalışıyor. Üst kenarı alır ve kalecinin kafasının arkasına uçar. Mohammad Shami yakayı toplamak için kısa ince bacağından sağına doğru koşuyor.

Stratejik mola! Gujarat şu anda Lucknow’un her yerinde. Deepak Hooda bir uçta sıkışmış, diğer uçta küçük kapıların devrilmesini izliyor. İplikçiler Gujarat için sihir yapıyor. Lucknow’un hala 70 koşulara ihtiyacı var, ancak ellerinde sadece 2 küçük kapı var. Dushmantha Chameera şimdi vuruş yapmak için dışarı çıkıyor.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! Rashid Khan’dan harika bir koşu yakalaması! Gujarat kükremeye devam ediyor! Boyu daha dolgun, havada süzülerek uzaklaştı ama inişten sonra kayarak uzaklaştı. Mohsin Khan pistte atlıyor ve bacak tarafında büyük bir yükseliş hedefliyor, ancak büyük bir üst sınır elde ediyor. Noktaya doğru şişiyor, Rashid kısa üçüncü adamdan soluna tepki veriyor ve ikinci denemede de olsa harika bir koşu yakalamayı tamamlıyor.

.5 fazla (1 Koşu ) Fırlatıyor ve kısa devre yapıyor, Hooda onu kaçmak için siperlerden zorluyor.

.4 fazla (1 Koşu) Kısa ve dıştan kapalı, bir kişi için kısa üçüncü adama doğru hafifledi.

.3 fazla ( 0 Koş) Etrafında, Khan dönüşle küçük kapıya doğru hafifçe vuruyor.

.2 fazla ( 1 Koşu) Havalı ama güvenli! Yüzerek ve etrafında dönerek yüzeyden biraz uzakta duran Hooda şutunu kontrol ediyor ve havadan oynuyor. Kısa siperde Hardik’in biraz ilerisinde ve kesişiyorlar.

.1 fazla (0 Koşu) Daha düz ve daha kısa, etrafında kapalı, zımbalanmış.

Mohsin Khan vuruş yapmak için dışarı çıkıyor.

. 6 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! ÖNDE TESİS! Rashid Khan, varyasyonlarını mükemmel bir şekilde karıştırıyor. Geleneksel bir uzun bacaklıyı serbest bırakır. Biraz kısa ve bacağın etrafına iniyor, Jason Holder çalışmak için arka ayağına gidiyor ama ıskalıyor. Arka bacağına tekme vurulur, itiraz edilir ve hakem parmağını kaldırmakta tereddüt etmez. Gujarat kükrüyor!

.5 fazla ( 1 Run) Aşağıya iner ve onu tek bir küçük kapıya kadar süpürür.

.4 fazla (0 Koşu) Daha düz ve ileri vuruş, arka ayağı savundu..3 fazla (1 Koş) Tam bir topu koşu için uzun mesafeye indirir.

Yeni adam Jason Holder.

.2 fazla (1 Koşu) ÇIKIŞ! STOINIS BİTTİ! Lucknow’un geri dönüş şansına bir vücut darbesi. Yüzer teslimat, tam ve bacak çevresinde, Deepak Hooda bu sefer bacak tarafında karenin önüne süpürür ve ilk koşuyu hızlı bir şekilde alır. İkincisini istiyor ve Stoinis cevap veriyor. Avustralyalı, bir gözü saha oyuncusundayken koşmaya devam ediyor ve Hooda’nın havalandıktan sonra durduğunu fark etmiyor. Marcus dönüşü olmayan bir noktaya ulaştı. David Miller’ın dipten atışı isabetli ve gerisini Wriddhiman Saha bir kez daha hallediyor.

.2 fazla (1 Koşu) Geniş! Hooda bacak tarafını aşağı çevirerek süpürmeye çalışır ama ıskalar..1 fazla (1 Koşu) Daha hızlı ve daha dolgun, arun için kare bacaktan süpürüldü..6 fazla (1 Koşu) Biraz daha kısa ve kapalı, Stoinis geri döner ve onu bir defalık siper noktasından geçmeye zorlar. Ravisrinivasan Sai Kishore’dan bir tepe!

Marcus Stoinis batmaya gidiyor.

. 5 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! BÜYÜDÜ! Wriddhiman Saha ve hızlı elleri yeniden iş başında. Ravisrinivasan Sai Kishore bunu havaya fırlatıyor, tam olarak yere indiriyor ve geri dönüyor, Ayush Badoni büyük bir vuruş için pistte ilerliyor ama sopasını geçiyor. Saha gerisini hemen halleder. Dış kenarı ilk kontrol eden üçüncü hakeme yönlendirilir. Orada hiçbir şey yok. Gerisi oldukça açık. Lucknow beşinci kalesini kaybetti ve namluya bakıyor.

. 4 over (1 Run) Kısa ve açık kapalı, bir koşu için uzun mesafeli vuruş.

.3 over (1 Run) Daha hızlı ve ortada, bir tekli için orta küçük kapıya yardım etti.

.2 fazla (1 Koşu) Bir koşu için tam topu orta vuruşa kadar kolaylaştırır.

.1 Over (0 Run) Daha düz ve ortada, defans yaptı.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

105366105365105365

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.