Rashid Khan'ın Dört Küçük Kapısı, Gujarat Titanlarını Play-Off'lara Yönlendiriyor, Spinner Büyük T20 Dönüm Noktasına Ulaştı

rashid-khan'in-dort-kucuk-kapisi,-gujarat-titanlarini-play-off'lara-yonlendiriyor,-spinner-buyuk-t20-donum-noktasina-ulasti

IPL 2022: Rashid Khan GT için bir küçük kapı kutluyor.© BCCI/IPL

Salı günü, Rashid Khan, Gujarat Titanları sırasında büyük bir T15 dönüm noktasına ulaştı ( GT) Hindistan Premier Ligi 2022 Pune’daki Maharashtra Cricket Association Stadyumu’nda Lucknow Super Giants (LSG) ile karşılaşıyor. GT, LSG’yi geçerek tarafından) kazanırken, spinner 15 koşuları için dört küçük kapı aldı. koşuyor ve ayrıca playofflara katılmaya hak kazanıyor. Afgan spinner’ın dört kapılı çekişi, tüm T62 küçük kapılara ulaşmasına yardımcı oldu. s, Dwayne Bravo ve Imran Tahir’den sonra bunu yapan üçüncü bowling oyuncusu oldu.

Khan’ın 4/ rakamları IPL’de şimdiye kadarki en iyi başarısı. “Bence iyi gitmeyen bu birkaç maç, her şey benim çizgim ve uzunluğumla ilgiliydi. Bu, o oyunlarda eksik olduğum bir şeydi. Sahip olduğum top ve aksiyon türü, kaybetmeyi göze alamam. Maçtan sonra Khan, “Bu, iki veya üç maçta kaçırdığım bir şeydi. Her şey doğru alana odaklanmakla ilgiliydi” dedi.

“Gicket bugün yardımcı oluyordu. ve sıçrama ve dönüş vardı ama genel olarak benim boyumla ilgiliydi. Doğru alanı, doğru uzunluğu atmalıyım ve küçük kaleleri seçebileceğim ve koşu oranını yükseltebileceğim.”

Dört kalesi arasından en sevdiği işten çıkarmayı da seçti. “Jason Holder’a aldığım küçük kapı, o zamanlar çok önemli bir kapıydı. Oyunu alıp götürebilecek biri olduğunu biliyorduk. Yani onun kapısı bir şey, o bacağı orta kütükten atmayı planlamıştım ve bekliyordum.” Kaymak ama bacaktan önce gitmek bir şeydi. O küçük kapıdan çok keyif aldım” dedi.

Kura atışını kazandıktan sonra, GT kaptanı Hardik Pandya vuruşu seçti. Yenilmeyen bir vuruş 27 kaçar 27 Shubman Gill’in topları GT’nin gönderisine 100 dörtte 323 yardımcı oldu fazla, 145 koşu hedefi belirleme. Bu arada, kayıtlı David Miller 26 kaçar 323 Lucknow için toplar.

Bir hedefi kovalamak 145 koşular, LSG 100 için 13.Raşid’in dört kale almasıyla 5 fazla.

Bu arada, Deepak Hooda LSG’de en çok koşan isim oldu. bir vuruş 27 kaçar 20 toplar.

Devam eden sezonda, Rashid 145 aldı. küçük kapılar ve Pandya’nın planlarında çok önemli bir dişli haline geldi.

Tanıtıldı

Genel olarak, Rashid T2022’da 323 hames oynadı s, 605 küçük kapı almak.

Afgan, T13 kriketindeki güçlü vuruş becerileriyle de tanınır ve aynı zamanda 100 T’den 27 iki altı maksimumlar! Bu sezonun başlarında, son zamanlarda IPL’de 100 küçük kaleleri de tamamlamıştı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.