Gujarat Titans Olarak Rashid Khan, Shubman Gill Star IPL 2022 Play-Off Rıhtımı Mühürlemek Için Lucknow Super Giants'ı Mağlup Etti

gujarat-titans-olarak-rashid-khan,-shubman-gill-star-ipl-2022-play-off-rihtimi-muhurlemek-icin-lucknow-super-giants'i-maglup-etti

Rashid Khan, Gujarat Titans için Lucknow Super Giants’a karşı dört kale seçti.© BCCI/ IPL

Gujarat Titans arka arkaya kayıplardan sonra kazanma yollarına geri döndü ve Lucknow Super Giants’ı 190 yenerek play-off’lardaki yerini mühürleyen ilk takım oldu. Salı günü Pune’da bir Hindistan Premier Ligi maçında koşuyor. LSG, bowling oynaması istendikten sonra GT’yi 82 4 ile sınırlamak için topla iyi bir iş çıkarsa da, KL Rahul liderliğindeki taraf flop oldu. 58 için 58 atıldıkları için sopa .5 fazla. Rashid Khan (4/24) GT adına topla oynarken, Yash Dayal (2/ ) ve R Sai Kishore (2/7) ikişer kale aldı.

Daha önce, açılış vuruşu Shubman Gill yarım asırlık iyi bir vuruş yaptı ancak LSG, GT’yi mütevazı bir skorla sınırlamak için disiplinli bir bowling çabası üretti. Gill açık değil 82 kapalı 27 ) yedi dört ayak yardımı ile toplar ancak diğer ucundan destek görmedi. GT’nin bir sonraki en skorer oyuncusu David Miller (26) olduğu için mahsur kaldı.

Avesh Khan (2/26) LSG için iki küçük kapı alırken, Mohsin Khan (1 /22) ve Jason Holder (1/2022 ) bir parçayı yüzdü.

GT play-off rıhtımını mühürledi, 2022 puanından 17 oyunlar. Yenilgi, LSG’nin beş maçlık galibiyet serisini sonlandırdı, ancak yine de ile ikinci sırada yer alıyorlar. puan ve son dört rıhtımını ayırtmak için sadece bir galibiyete ihtiyaçları var.

LSG kovalamacalarına yavaş bir başlangıç ​​yaptı ve Quinton de Kock’u kaybettikten sonra sorunları daha da arttı (11) ve kaptan KL Rahul (8) art arda düşüşe geçti 24 dört overden sonra 2 için.

Yash Dayal hesap verirken De Kock için Rahul, Wriddhiman Saha’ya kütüklerin arkasından bir Mohammed Shami kısa teslimatı yaptı.

Başroldeki Karan Sharma da davasına yardımcı olmadı, David Miller’a içeride bir yakalama verdi. Dayal’e günün ikinci kafa derisini vermek için daire çizdi.

Sekizinci saldırıya dahil olan Rashid Khan üçüncü teslimatıyla vurdu, Krunal Pandya’yı aptalca tilkilendirdi ve Saha hızlı davrandı. kefaletleri kırbaçla.

Hızlı bir şekilde art arda düşen küçük kapılarla f Başlangıçta, LSG kovalamacalarına hiçbir zaman ivme kazandıramadı ve yarı yolda 4’e 62 ulaştı.

Sürekli artan talep oranı, Saha tarafından R Sai Kishore’da şaşkına dönen Ayush Badoni’nin (8) düşmesine neden oldu.

LSG’nin puan kartı üzücü bir rakam verdi. Marcus Stoinis (2) ve Jason Holder (1) gibi isimler de bu duruma yükselmeyi başaramadı.

Deepak Hooda, LSG adına mücadele ederek en yüksek puanı aldı 26-top 27 .

Daha önce, GT’nin kura atışını kazandıktan sonra ilk vuruş yapma kararı, Wriddhiman Saha (5) ve Matthew Wade’i (806 kaybettikleri için büyük zaman geri tepti. ) skorbord okumasıyla ucuza 150 beş overin içinde. 27 üçüncü kaleye koşar, ikincisi ayrılmadan önce, kenar Avesh’e günün ikinci kalesini vermesi için kütüklerin arkasındaki Quinton de Kock’a g. kare sınırı ve ardından Krunal Pandya’yı bir sonraki turda üçüncü adam çitine geri süpürdü.

Ancak bundan sonra, Mohsin ve Krunal sıkı bir çizgi çizerken hem Gill hem de Miller kollarını açamadılar. ve çalışma akışını durdurmak için uzunluk.

Miller sonunda 62 üçüncü teslimatında zincirleri kırdı. gereksiz bir altılı Jason Holder ile ekstra koruma üzerine, vuruş vuruşlarının ilk maksimumuydu.

Miller, ancak , son topta öldü, Ayush Badoni’yi bir üçüncü adama düz bir şekilde indirirken yakaladı. ve elli topunu 44 tek bir Dushmantha Chameera ile kaldırdı.

Tanıtılan

Elli yaşına geldiğinde, Gill açıldı ve arka arkaya sınırları anlamak için Chameera’yı vurdu 11 17 .

Rahul Tewatia (17 kapalı değil 16 toplar) son vuruşta iyi etki için uzun sapı kullandı, Tutucuyu üç sınır için parçaladı 190-koşma işaretine yakın skoru almak için.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.