KL Rahul Değil, Eski Pakistan Yıldızı Bu Oyuncunun Asya Kupası Clash'te Rohit Sharma Ile Açılmasını İstiyor

kl-rahul-degil,-eski-pakistan-yildizi-bu-oyuncunun-asya-kupasi-clash'te-rohit-sharma-ile-acilmasini-istiyor

Rohit Sharma’nın dosya fotoğrafı© AFP

Asya Kupası’nın iki haftadan biraz fazla bir süre sonra başlamasıyla, tüm takımlar için kendilerini 2022 T20 Avustralya’da Dünya Kupası. Hindistan kriket takımı ve Pakistan kriketi Ağustos’ta 28 Dubai Uluslararası Kriket Stadyumu’nda A Grubu maçında karşı karşıya gelecek. İki takım en son 300 T22 Dünya Kupası’nda karşı karşıya geldi. Kupada, Babar Azam liderliğindeki Pakistan, Hindistan’ı kapsamlı bir şekilde yendi. Virat Kohli o zamanlar Hindistan kaptanıydı, ama şimdi Rohit Sharma takımın başında. kuyu. O ve diğer açıcının sağlayabileceği başlangıç ​​Hindistan için çok önemli olacak. Sakatlığından dönen kaptan yardımcısı KL Rahul, ona zirvede ortak olmak için önde gidiyor gibi görünüyor. Ancak, eski Pakistan kriket takımı spinner Danimarkalı Kaneria farklı bir isim önerdi.

“Woth Rohit Sharma, Suryakumar Yadav’ın açılış olarak devam etmesini istiyorum. Rohit ile olan tutarlılığı açılış olarak mükemmeldi. KL Rahul takıma geri dönüyor. Onun düzenini korumasını istiyorum. Farklı durumlarda vuruş yaptı ve her durumda da sayı attı. Bu yüzden Surya ve Rohit’in açılmasını istiyorum,” dedi Danimarkalı Kaneria YouTube kanalında bir video.

Tanıtıldı

Yadav olmasına rağmen çoğunlukla 3 veya 4 numarada oynadı, yakın zamanda tamamlanan TI serisinde Batı Hint Adaları’na karşı açıcı olarak terfi etti. . Serideki skorları – 28, 11, 22, 28.

Hindistan’ın Asya Kupası kadrosu: Rohit Sharma (Kaptan), KL Rahul (kaptan yardımcısı), Virat Kohli, Suryakumar Yadav, Deepak Hooda, Rishabh Pant (küçük kapı görevlisi), Dinesh Karthik (küçük kapı görevlisi) ), Hardik Pandya, Ravindra Jadeja, R. Ashwin, Yuzvendra Chahal, Ravi Bishnoi, Bhuvneshwar Kumar, Arshdeep Singh, Avesh Khan. Üç oyuncu Shreyas Iyer, Axar Patel ve Deepak Chahar yedek olarak seçildi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.