Rishabh Pantolon Gönderileri, Sonra Instagram Hikayesini Siler. Netizenler, Urvashi Rautela'nın Ardından Aktrisin Hedef Alındığına İnanıyor

rishabh-pantolon-gonderileri,-sonra-instagram-hikayesini-siler.-netizenler,-urvashi-rautela'nin-ardindan-aktrisin-hedef-alindigina-inaniyor

Rishabh Pant.

Kriket oyuncusu Rishabh Pant, aktör Urvashi Rautela’ya takıldığı bildirilen Instagram hikayesini sildiği için haberlerde. Pant, hikayeyi sosyal medya hesabından 10 dakika içinde sildi, ama bu onun kartal gözlü takipçilerinin ve diğer kullanıcılarının ekran görüntüsü alıp sosyal medyada yayınlamaları için yeterliydi. 16 yaşındaki gönderide, “röportajlarda yalan söyleyen insanlar” hakkında yazdı. ve “şöhrete susamışlardır”. Kısa sürede viral oldu ve sosyal medyada tartışma başlattı.

Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında yayınlanan ekran görüntülerine göre Pant, Instagram hikayesine şunları yazdı: “İnsanların içinde yalan söylemesi komik. sadece biraz popülerlik ve manşetlerde yer almak için röportajlar. Bazı insanların şöhret ve isim için bu kadar susamış olmaları üzücü. Tanrı onları korusun.” #merapichachorhoBehen #Jhutkibhilimithotihai.

😭😭😭😭 https://t .co/9SKX5Y4s26 pic.twitter.com/eGWvvoivwq

— ︎ ︎ (@readubey) Ağustos 10, 2022 Takipçileri, referansın “Bay RP” adlı bir kişiden bahseden Bayan Rautela’ya ait olduğunu iddia etti. yakın tarihli bir röportaj. Klip de Pant bölümünden beri ilgi görüyor.

Röportajda Bayan Rautela’nın bir “Bay RP”nin çok uzun süre beklediği eski bir olaydan bahsettiği duyuldu. Onunla tanışmak istedi ama yoğun programı nedeniyle onunla buluşamadı. “Varanasi’de çekim yapıyordum, wahan se Yeni Delhi’de bir şovum vardı, toh meri wahaan se Delhi ki uçuş thi (oradan Yeni Delhi’de bir şovum vardı, bu yüzden Varanasi’den uçmak zorunda kaldım). Yeni Delhi’de, ben tam gün çekim yapıyordum ve gece geri geldi ve çabucak hazırlanmam gerekiyordu çünkü, bilirsiniz, kızların hazırlanması çok zaman alır.Bu yüzden Bay RP geldi ve (otel) lobisinde bekliyordu, istediği gibi 10 saatler geçirmiştim ve o kadar yorgundum ki Uyuyakaldım. Bu kadar çok telefon aldığımı fark etmemiştim” dedi aktör.

Urvashi Rishabh Pant hakkında konuşuyor 😅#UrvashiRautela pic.twitter.com/SXPlY85KPl

— Nisha Kashyap (@nishakashyapp) 9 Ağustos 2022Görüşmeci sordu “Bay RP” olan Bayan Rautela, ancak “adını almayı” reddetti.

Devam etti, “Uyandığımda gördüm. -04 cevapsız aramalar ve çok kötü hissettim – biri beni bekliyordu ve ben gitmedim. Pek çok kız birini bekletmeyi umursamadığı için, saygımdan dolayı, bu saygımdan dolayı ona Mumbai’ye geldiğinizde buluşalım dedim. Ondan sonra Mumbai’ye geldi ve babalarla ilgili tüm o dram yaşandı.”

Ancak sosyal medya kullanıcıları onun bahsettiği adamın Rishabh Pant olduğuna ikna olmuş durumda.

Terfi edildi

Son yıllarda Hindistan’ın en çok kazanan isimlerinden biri olarak ortaya çıktı Pant, T16 formatındaki performansıyla ün kazandı. Delhi Capitals için Hindistan Premier Ligi, Test rekoru ona çok beğeni getirdi.

In 190 Testlerde 2 puan aldı,36 koşu ortalama

.32. 24 One-Day Internationals (ODI’ler), Pant gol attı 840 24 maçlarda ortalama 31.36.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.