İzleyin: Gujarat Titans'ın IPL 2022 Zaferinden Sonra Hardik Pandya Ve Ashish Nehra'nın Komik Etkileşimi

izleyin:-gujarat-titans'in-ipl-2022-zaferinden-sonra-hardik-pandya-ve-ashish-nehra'nin-komik-etkilesimi

Hardik Pandya ve Ashish Nehra GT’nin IPL’sinden sonra birbirleriyle konuşuyorlar 300 zafer.© Twitter

Gujarat Titans, IPL finalinde Rajasthan Royals’ı yedi kaleyle kapsamlı bir şekilde yenerek ilk sezonlarında Hindistan Premier Ligi şampiyonluğunu perçinledi. Gujarat Titans’ın Pazar günü IPL 2022 finalinde kazandığı zaferin merkezinde, kaptan fantastik Hardik Pandya vardı. Hintli çok yönlü sporcu, ilk önce sadece koşular için üç küçük kapı alarak çarpıcı bir bowling büyüsü yaptı. ekibinin Rajasthan’ı 130 dokuz inç 130 ile sınırlandırmasına yardımcı olmak için fazla. Hardik daha sonra GT’nin iki erken kaleyi kaybetmesinden sonra gemiyi kovalamacada sabit tutmak için kullanışlı bir kamera hücresi oynadı. GT’nin IPL zaferinin ardından kaptan Pandya ve başantrenör Ashish Nehra eğlenceli bir sohbet ettiler, bir kısmı IPL resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Videoda Ashish Nehra Hardik Pandya’ya soruyor nasıl hissettiğini, GT kaptanının yanıtladığı: “Çok iyi. Sadece ilk yılda altıya vurduk. Şampiyon olduğumuz için bundan daha fazla gurur duyamayız. Bazıları vuruş ve bowlingin zayıf olduğunu söyledi, şimdi biz kupayı aldım, bu yüzden sorun yok.”

“Oyun şeklimiz, çok fazla kredi (Ashish Nehra’ya). Her oyuncu çok çalışmak için yaratıldı,” dedi Pandya GT’leri işaret ederek baş antrenör.

Videoyu buradan izleyin: 639

639— IndianPremierLeague (@IPL) Mayıs 30, Pazar günkü finalde Rajasthan Royals kurayı kazandı ve yarasa seçildi Ahmedabad’daki Narendra Modi Stadyumu’nda. Yashasvi Jaiswal erkenden saldırgandı, ancak çok fazla atış denedi ve bu süreçte öldü.

Jos Buttler bir kez daha iyi bir temas kurdu, ancak Hardik Pandya onu durdurdu. Pandya, RR’yi sendeleyerek bırakmak için Sanju Samson, Buttler ve Shimron Hetmyer’in büyük kalelerini aldı. Kovalamacada, Shubman Gill yenilmediği 45 vuruşla vuruş sırası demirledi 45 toplar. Pandya bir hastayı 34 attı 45 Yuzvendra Chahal’den harika bir teslimatla görevden alınmadan önce toplar yaptı.

David Miller geldi ve patladı 05 bitirmek için sadece 19 topları değil işler kapalı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.