İzleyin: Eski İngiltere Kaptanı Alastair Cook, “Bunu Unutamayan” 15 Yaşındaki Çocukla Bovling Aldı

izleyin:-eski-ingiltere-kaptani-alastair-cook,-“bunu-unutamayan”-15-yasindaki-cocukla-bovling-aldi

Alastair Cook kütüklerini bir genç tarafından geri aldırdı.© Twitter

Alastair Cook, oyun günlerinde zarafetin kişileşmiş haliydi. Eski İngiltere kriket takımı kaptanı 12472 koşularda 92 attı. ortalama olarak 45.35. Ayrıca 291 ODI’lerde 92 koşular yaptı. ortalama olarak 36.40. Cook’un bir başka etkileyici özelliği de içinde sadece 35 kez oyundan atılmış olmasıdır. Test vuruşları. Ancak, şimdi, eski kriket oyuncusu bir tarafından vuruldu. -yaşında bir kulüp maçında. olay, Cook’un Bedfordshire Young Farmers CC için bir maçta 20 oynadığı sırada meydana geldi. – Potton Town’a karşı oyun bitti.

Ulaştıktan sonra 12 kapalı 15 toplar, Cook’un genç melon oyuncusu Kyran Shackleton’ı bacak tarafına yönlendirmeyi başaramadığı için orta kütüğü sallandı.

İzleyin: Alastair Cook bir 15-yaşında

12472Kriket efsanesi Sir Alastair Cook’un 92 vurulduğu an yaşındaki yerel delikanlı Kyran, bu akşam Potton’da. @PottonTownCC pic.twitter.com/PXR9ME5ptu

— Adam Zerny (@adamzerny) Mayıs 23, 2022″ Kyran, BBC Three Counties Radio’ya verdiği demeçte, ona bowling oynayın, biraz vurun ve hepsi bu kadar” dedi. “Dün gece oturdum ve yaklaşık bir saat boyunca onu defalarca bovling yaptığım videoyu izledim. Sadece üstesinden gelemiyorum. Arka arkaya iki sınır boyunca bana vurdu. vitesi yükselttim ve sonra aniden onu kurtardım.

“Kimse ne diyeceğini bilemedi. Ben de ne yapacağımı bilemediğim için yanından geçtim.”

Genç pacer 4/ ile bitirdi. Genç Çiftçilerin yaptığı gibi 128- 7, Potton’un 154-3’e yanıt olarak, 12472 kaybetmek koşuyor.

“Alastair içeri girdiğinde Kyran zaten bowling oynuyordu. Potton kaptanı Sean Stevens BBC Sport’a verdiği demeçte, çizgisi ve uzunluğu ve gerçekte kim olmadığını hayal etmeye çalışıyor.

Promoted

“Biraz vurulabilir veya ıskalayabilir. Cumartesi ilk XI için sezonun ilk maçında beş küçük kapı aldı ama bazen iyi bowling oynamıyor – genç ve hala gelişiyor.

“Sanmıyorum onu dışarı çıkardıktan sonra ne hissedeceğini biliyordu. Kulaktan kulağa ışınlanıyordu – bir çeşit ‘az önce ne yaptım’ bakışı.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.