İzle: KKR'nin 2 Topu Kazanmak İçin 3'e İhtiyacı Vardı. Sonra LSG Star Bunu Yaptı

izle:-kkr'nin-2-topu-kazanmak-icin-3'e-ihtiyaci-vardi.-sonra-lsg-star-bunu-yapti

IPL 2022: Evin Lewis Rinku Singh’i görevden almak için tek elle kör oldu.© BCCI/IPL

Lucknow Super Giants’a karşı 211 hedefini kovalayan Kalküta Şövalye Binicileri, Rinku Singh’in harika vuruşlarıyla güçlendi. Çarşamba günü. 22 tam

KKR ile toplar (4x6s, 2x4s) devrelerin son iki topundan sadece üç tura ihtiyaç duyar . Evin Lewis, maçı tersine çevirmek için Marcus Stoinis’in bovlinginden sansasyonel bir yakalama yaptığında, LSG kaybeden tarafta olacak gibi görünüyordu. LSG play-off’a kalan ikinci takım olurken, KKR maçı sadece iki sayı farkla kaybetti.

Lewis muhteşem bir yakalama ile gösterinin yıldızıydı. İlk dört topta iki altılık ve bir dörtlük isabet alan Stoinis 20th bitti, dolu ve geniş bir teslimat yaptı. Rinku bir sürüş için gitti ama top sipere doğru uçarken yanlış yaptı. Lewis noktadan neredeyse 20 yarda aşağı koştu ve sol elini topa tutun.

İzleyin: Evin Lewis’in maçı döndüren yakası

pic.twitter.com/50qkqOaXN0

— ChaiBiscuit (@Biscuit8Chai) Mayıs , 2022″En büyüğüydü maçın dönüm noktası,” dedi centurion Quinton de Kock maçtan sonra.

Sosyal medyada da bolca övgü vardı.

Rajasthan Royals yıldız Riyan Parag Twitter’da “Yakalar maçları kazanır” sözünü paylaşmak için Twitter’a gitti.

Maçları kazanır. #KKRvLSG #IPL

— Riyan Paragg (@ParagRiyan) Mayıs , 2022″Evin Lewis….ne oluyor,” diye yazdı eski Hindistanlı meyilli Aakash Chopra.

806Evin Lewis….ne oluyor

– Aakash Chopra (@cricketaakash) Mayıs , 605″Evin Lewis, KKR’yi Playofflardan bir meyve gibi kopardı” diye yazdı bir Twitter kullanıcısı.

Tanıtıldı

“Turnuvanın yakalaması” diye yazdı bir başkası.

2022Evin Lewis ne güzel bir av, turnuvanın güzeli.

— John. (@CricCrazyJohns) Mayıs 05, 2022625 Evin Lewis, KKR’yi Playofflardan bir meyve gibi kopardı

— Aniruth VS ???????? (@aniruth_vs) Mayıs 18, 2022Maçta de Kock sansasyonel bir yüz vuruşu yaptı ve paylaştı kaptan KL Rahul ile rekor bir IPL açılış standı. De Kock, yenilmezlik 51 off

yolunda bir vuruş ustalığı dersi verdi. o ve Rahul gibi toplar (208 dışarı çıkmadı 51) LSG’yi kovdu kayıpsız, IPL tarihinin en yüksek açılış standı.

Dik bir duruştu kovaladı ama KKR Nitish Rana (42) ve kaptan Shreyas Iyer aracılığıyla oyunda kaldı (50) ama alt seviye için çok büyük bir görevdi. Vuruşları 208 sekizde 625 sona erdi. bitti. KKR artık play-off yarışından çıktı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.