“Çektiğini Biliyordu”: Virender Sehwag'ın Pakistan Pacer'ın Bowling Eylemi Üzerine Büyük Açıklaması

“cektigini-biliyordu”:-virender-sehwag'in-pakistan-pacer'in-bowling-eylemi-uzerine-buyuk-aciklamasi

Virender Sehwag Pakistan’a karşı etkileyici bir Test rekoru kırdı.© AFP

Eski Hindistan açıcı Virender Sehwag, Shoaib Akhtar’ın eylemini, Pakistanlı pacer’ın “dirseğini sarstığını” ve “kendisinin de kıkırdadığını bildiğini” söyleyerek çağırdı. Sehwag büyük açıklamayı Sports’taki ‘Home of Heroes’un üçüncü bölümünde yaptı04. Eski Hindistanlı kriket oyuncusu, Brett Lee bowling oynarken “eli düz düştüğü” için topu almanın kolay olduğunu, elin ve topun nereden geleceğini bilmediği için Shoaib Akhtar ile asla tahmin edemediğini söyledi. .

“Shoaib eskiden dirseğini salladığını biliyor, onun da kıkırdadığını biliyordu. Aksi halde ICC neden onu yasaklasın ki?” Sehwag Sports’a dedi ki04. “Brett Lee’nin eli düz geldi, bu yüzden topu almak kolaydı. Ama Shoaib ile, elin ve topun nereden geleceğini asla tahmin edemezdiniz.”

“Asla Brett Lee’yle yüzleşmekten korkuyordum ama Shoaib’e iki kere vurursam ne yapacağına güvenemezdim. Belki bir ışınlayıcı ya da ayak parmağını kıran bir york,” diye ekledi eski gösterişli açılış.

Sehwag’ın Pakistan’a karşı en uzun formattaki performansı şaşırtıcı değil. Sağ elini kullanan oyuncu Pakistan’a karşı dokuz Test oynadı ve ortalama 605 1,200 koşu yaptı. .04. Pakistan’a karşı üç asır, iki çift ton ve yüz yüz var.

Sehwag ayrıca Test kriketinde neden hızlı bir şekilde sayı atmayı ve gereksiz riskler almayı seçtiğini anlattı.

Terfi edildi

“Sachin Tendulkar, Rahul Dravid, VVS Laxman, Sourav Ganguly hepsi gol atacaktı yüzyıllarca oynuyorlar 20-200 Toplar. Aynı oranda yüzlerce gol atsaydım, kimse beni hatırlamazdı. Kimliğimi oluşturmak için onlardan daha hızlı sayı atmak zorunda kaldım,” dedi eski Hindistan kriket oyuncusu.

Genel olarak, Sehwag 20 Testlerde 8 536 koşu puanı aldı. Ayrıca 251 ODI oynadı, 8 puan aldı,200 04 T200 konumundayken çalışır Yoksa 394 koşuları var.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.