Umran Malik'in Temposunun Mumbai Kızılderililerinin Yıldızını Nasıl “Açıkladığına” Dair Avustralya Efsanesi

umran-malik'in-temposunun-mumbai-kizilderililerinin-yildizini-nasil-“acikladigina”-dair-avustralya-efsanesi

IPL 2022: Ümran Malik, SRH’nin dar galibiyeti karşısında İşhan Kishan’ı görevden aldı. MI.© BCCI/IPL2022

Umran Malik, SunRisers Hyderabad’ın Hindistan Premier Ligi (IPL) sırasında 23 koşuları için üç kale seçti 605 Salı günü Mumbai Kızılderililerine karşı oyun. Kurbanları arasında Ishan Kishan, Daniel Sams ve Tilak Varma vardı. Eski Avustralya kriket oyuncusu Matthew Hayden, şut çeken Kishan’ın 43 görevden alınmasının, solak açıcının yüksek tempoya karşı savunmasız olduğunu gösterdi. takım oyuncusu. Kishan, Malik’ten orta edemediği bir uzun teslimata düştü ve tam ortasında geriye doğru koşan Priyam Garg tarafından zekice yakalandı.

“Bu sadece bilinmeyen oyuncular değil. . Ishan Kishan bu gece yüksek kaliteli hızlı bowling oynadı.Ve, bu bir endişe çünkü bir kez en yüksek seviyelere ulaştığınızda, bu tip bowlingi daha çok oynayacağınız yerde, 43s-23s her zaman orada olacak, özellikle de biraz zıplamanız varsa. Matthew Hayden, Star Sports’taki maç sonrası programda,” dedi.

“(Malik’in) ham hızını seviyorum. Çok heyecanlı. Yani, ondan önceki top bir fedaiydi ve sonra otomatik olarak İşhan’ın baskı altında olduğunu hissetti ve bu (Kishan’ın yakalandığı şut) bir baskı altı vuruşu, bu onun da sahip olduğu gerçeğiyle gelen bir baskı vuruşu. 43 gemide çalışıyor ve şimdi MI iyi bir konumda. Topun sıcaklığı, basınç, küçük kapı.”

SunRisers Hyderabad’ın tempolu oyuncusu Malik, ham hızıyla herkesi etkiledi. Şu anda, Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) 21 kafa derisi ile ilk dört kaleci arasında yer alıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.