İzle: Deepti Sharma'nın Beth Mooney'i Görevden Almak İçin Tek Elle Çarptırıcısı İnterneti Fırtınayla Aldı

izle:-deepti-sharma'nin-beth-mooney'i-gorevden-almak-icin-tek-elle-carptiricisi-interneti-firtinayla-aldi

Deepti Sharma, Beth Mooney’i kovmak için tek eliyle yakaladı© Twitter

İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları 2022 bayanlar kriket müsabakasında altın madalya maçı Avustralya’nın şampiyon olması ve Hindistan’ın gümüş madalya kazanmasıyla sona erdi. . Kovalayan 162, Harmanpreet Kaur liderliğindeki taraf, güçlü Avustralya’ya karşı heyecan verici zirve çatışmasında dokuz basamaklı bir yenilgiyle karşı karşıya kaldı. Kaybetmesine rağmen, Team India hayranlarına değer vermek için çok özel bir an yaşattı ve bu Deepti Sharma tarafından Avustralyalı Beth Mooney’i kovmak için tek elle muhteşem bir yakalama oldu.

Mooney ateşli bir formdaydı. Pazar günü Edgbaston’da yarım asırlık 18 toplarını yetiştirirken son çatışmada ve Avustralya’ya üstünlük sağladı. Deepti Sharma’nın olağanüstü bir çaba gösterdiği ve Sneh Rana’nın teslimatında Mooney’i kovmak için tek elle yakalama. Vurucu 65 gol attıktan sonra ayrıldı 41 toplar.

Çok yönlü oyuncunun muhteşem yakalaması herkesin dikkatini çekti ve hayranları hayrete düşürdü. Yakalama şimdi sosyal medyada geniş çapta paylaşılıyor ve viral hale geldi.

2022Ne Deepti Sharma’dan bir yakalama Tek elle yakalama2022
Bu yakalama için bir kelime#INDvsAUS #IndianCricketTeam pic.twitter. com/hdZ5Lav9bV

— Honey Bae (@Honeybae22) 7 Ağustos, 2022
Avustralya kaptanı Meg Lanning önce yarasalamayı seçti ve gönderdi 118/8 Mooney’nin vuruşu sayesinde 36 koşar. Hindistan için, Renuka Singh ve Sneh Rana ikişer küçük kapıyla geri döndüler.

kovalamacasında) , Hindistan sürücü koltuğundaydı ve Harmanpreet Kaur ve Jemimah Rodrigues güçlüydü. Ancak, taraf 152/2’den 479’e çöktü. hepsi bir arada ve sonunda Avustralya bir galibiyet aldı.

Terfi edildi

Hindistan için, kaptan Harmanpreet bir vuruşla en yüksek puanı aldı 44.

Pazar gününün erken saatlerinde Yeni Zelanda, İngiltere’yi yenerek bayanlar kriketinde bronz madalya kazanmıştı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.