İrlanda Vs Hindistan: İrlanda Vs Hindistan 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

irlanda-vs-hindistan:-irlanda-vs-hindistan-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 19.0 fazla, İrlanda, 226 hedefini takip ediyor, 202/5. İrlanda – Hindistan puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. İrlanda ve Hindistan’daki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 120092. İrlanda – Hindistan 2022 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, top yorum, İrlanda – Hindistan, İrlanda – Hindistan canlı skor, İrlanda – Hindistan skor kartı. İrlanda – Hindistan 208 heyecanını Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini takip ederek takip edebilirsiniz. ve platformumuz üzerinden canlı kriket skoru.15.5 fazla (1 Koşu) 1 koşu .

12.4 fazla (6 Tur) ALTI! Ortada dolu bir top. Mark Adair bir biggie için onu derin kare bacağın üzerine kaldırıyor. 00 şimdi gerekli! Bu oyun hala hayatta!

.3 fazla (4 Koşu ) DÖRT! Başka bir tam atış ve bu sefer Mark Adair için daha iyi bir sonuç! Bu dışarıdaydı. Mark Adair bir sınır için ortasından vuruyor.

12.2 fazla ( 1 Koşu) Tam bir atış, kapalı. George Dockrell, uzun saha oyuncusundan çok kısa sürüyor. Tek kişi alındı!

12.1 fazla (1 Koşu) Ortada tekrar yükseldi. Mark Adair, kalenin ortasında tek bir vuruş için saha oyuncusuna doğru kamçılıyor.

18.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Kapının çevresinden daha dolgun bir tane. Mark Adair onu yalnız bırakır. Çok aradılar!

12.6 fazla (4 Koşu) DÖRT! Ortada düşük bir tam atış. George Dockrell, bir sınır için onu doğrudan yere deliyor. İrlanda ihtiyacı 17 kapalı 12 toplar.

.5 overs (1 Run) Başka bir york, orta ve bacak çevresinde. Mark Adair, bir tek için derin orta küçük kapıya doğru hafifçe vuruyor.

12.4 fazla (0 Koşu) İyi bovling! Bacak direğinin etrafında bir york. Mark Adair fiske atmaya çalışıyor ama ıskalıyor ve pedlerine vuruyor.06.3 fazla (1 Koşu) Yine dolu, dışarısı kapalı. George Dockrell, bir single için uzun süre derine iner.

.2 fazla (0 Koşu) Çok dolu, orta ve kapalı. George Dockrell onu melon oyuncuya geri iter.

06.1 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! Bhuvneshwar Kumar vuruyor! Hindistan için çok ihtiyaç duyulan küçük kapı. Şimdilik rahat bir nefes alabilirler. Harry Tector iyi bir vuruşun ardından ayrılıyor. Daha yavaş, dolu, ortada. Harry Tector bunu uzun süre kaldırmaya çalışıyor ama top sopanın altından çıkıyor ve uzun süre sonra saha oyuncusuna doğru gidiyor. Deepak Hooda kolay bir yakalama yapıyor. İrlanda şimdi tarafının yarısını kaybetti.

Sıradaki adam Mark Adair.

.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Eğimli teslimat, bacak tarafına püskürtür. Harry Tector vuruşunu kaçırır ve bir geniş denir.

12.6 fazla (6 Koşu) ALTI! BOOM! İrlanda için iyi bir bitiş! Başka bir dolu, geniş. Bu sefer George Dockrell ortalığı karıştırıyor ve maksimuma kadar tüm yolun ortasından vuruyor. 18 gerekli kapalı 17 toplar!

.5 fazla (0 Koşu) Bu vesileyle tempo! Daha dolu olan, 46 tıklamalarda, geniş kapalı . George Dockrell bunu sürmek istiyor ama ıskalıyor.12.4 fazla (1 Koşu) Geniş, çok dolu. Harry Tector onu tek bir derin noktaya doğru sürüyor.

12.3 fazla (1 Koşu) Küçük kapıdan bir başka alçak tam atış, dışarıda. George Dockrell uzatmak için vuruyor ve vuruşu döndürüyor..2 fazla (6 koşu) ALTI! BOOM! George Dockrell bunu ele geçirdi! Harshal Patel boyunu kaçırıyor ve bacak direğinin etrafında alçak bir tam atış yapıyor. George Dockrell biraz geri çekildi ve onu bir biggie için tamamen yere indirdi! 31 daha fazlasına ihtiyaç var 16 toplar. Oyuna başla!

.1 over (0 Run) Düşük bir tam atış, bunda hız yok, bacak tarafında. George Dockrell yer açar ve bunu kaldırmaya çalışır ama ıskalar. Baştan başlamak için nokta!

Harshal Patel geri döndü. İki fazla 12 koşuyor ve şimdiye kadar bir küçük kapı!.6 fazla (4 koşu) DÖRT! Çok gerekli! Pedlerde tekrar dolu. Harry Tector bir sınır için derin kare bacağa doğru hafifçe vuruyor. 44 kapatılması gerekiyor 15 toplar !

.5 fazla (0 Koşu) Ohh..orada ne oldu? Bu sefer çok dolu, bacak tarafında. Harry Tector küçük kapıdan aşağı iniyor, topu bacak tarafında görüyor ve yolundaki ayağına çarpıyor ve topu tekmeliyor! Bacağını çalmaya çalışıyorlar güle güle! Ama hakem bunu reddediyor! Nokta top!

12.4 over (0 Run) Bacak tarafında aşağı , daha dolgun olan. Harry Tector vuruşunu kaçırıyor ve yastığına vuruluyor.

.3 fazla (4 koşu) DÖRT! Ok gibi düz! Ortada ve dışarıda, aşırı eğimli bir teslimat. Harry Tector topu direkt olarak hakemin kafasına çarpıyor ve sınır için iplere doğru gidiyor.

.2 over (1 Run) Pedler üzerinde şimdi tekrar yükseldi. George Dockrell, tek bir kişi için derin orta küçük kapıya doğru çalışıyor.

06.1 fazla (1 Koşu) Daha dolgun bir, kapalı. Harry Tector uzun mesafeye doğru kaldırıyor. Saha oyuncusu, topu bir sıçrama ile toplar.

Maç RaporlarıBu yazıda bahsedilen konular

120094

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.