İzle: Steve Smith, Sri Lanka'ya Karşı İlk Test Sırasında Korkunç Kaçış İçin Usman Khawaja'ya Öfkeli

izle:-steve-smith,-sri-lanka'ya-karsi-ilk-test-sirasinda-korkunc-kacis-icin-usman-khawaja'ya-ofkeli

Steve Smith, Usman Khawaja ile karıştırdığı sırada.© Twitter

Nathan Lyon’un Avustralya’ya Sri Lanka’yı 212 dağıtmasına yardım ettiği için beşi, ev sahipleri karşılık vermeden önce Çarşamba günü hızlı hareket eden bir açılış Testinde üç küçük kapı. Turistler, Sri Lankalı spinner Ramesh Mendis’in David Warner’ın anahtarı da dahil olmak üzere iki kez vurmasından sonra kütüklerde üç kişiye ulaştı 98 için küçük kapı 20, bir dönüş sahasında pitoresk Galle stadyumu. Steve Smith, açılışta Usman Khawaja ile karıştırdıktan sonra altıda tükendi, yenilmedi 29 ve dehşet içinde ellerini sallayarak köşke döndü.

İZLE: Steve Smith tükendikten sonra öfkelendi

Khawaja ve diğer solcu Travis Head, altı yaşında, Avustralya ile vuruş yapıyorlardı. hala 68 koşuları ilk vuruşlarında takip ediyor.

Mendis , bir spinner, solak açıcı küçük kapıdaki hücumda beş sınırı vurduktan sonra Warner lbw’yi tuzağa düşürdü.

Marnus Labuschagne bir ters süpürme girişiminde bulundu ama bu Smith’indi evdeki kalabalığı canlandıran küçük kapı. Eski kaptan, Khawaja tarafından yarı yolda hızlı bir single için geri çevrildi ve umutsuz bir dalışa rağmen kırığı yapamadı. oyun kapanana kadar dövüş.

Daha önce, Dickwella meydan okudu 42 Sri Lanka vuruş sırası, ev sahibinin iki maçlık serinin başlangıcında ilk vuruşu yapma kararının ardından üçüncü seansta ikiye katlandı. onun beşinci küçük kapı Testler, rakip vuruşu sallamak için üç kale alan bir bacak döndürücü olan diğer topacı Mitchell Swepson ile birleştirildi.

Hızlı bowling oyuncuları Pat Cummins ve Mitchell Starc, Sri olarak her biri birer küçük kapıyla erken vurdu Lanka öğle yemeğini 68-2’de aldı. Spinner’lar kısa süre sonra, geleneksel olarak yavaş bowling oynayanlara yardım ettiği bilinen bir sahada kontrolü ele aldı.

Solak Dickwella, 47-topun kıvrımında kalın ve bir dahil olmak üzere önemli ortaklıklar kurun – yapan Mendis ile birlikte koşma standı) , yedinci küçük kapı için.

Dickwella elli yaşına ulaştı 29 ikinci seansta topları var ama Lyon sonunda onu dışarı çıkardı ve Mendis’i çaydan sonra geri gönderdi.

Lyon beşinci kalesini Lasith Embuldeniya’da aldı ve Dickwella tarafından reddedilen bir hat-trick yapan Swepson, vuruş sırası

sonra sona erdi. fazla.

Angelo Mathews ayrıca Sri Lanka toplamına 29 ve Dickwella ile birlikte -Lyon tarafından kırılan koşu standı.

Sri Lanka dört spin ile bowling oynuyor ers ve Asitha Fernando’da yalnız bir hızlı melon. Bacağın ilk maçına çıkan Jeffrey Vandersay üç atış yaptı.

Terfi edildi

En son şarkıları yalnızca JioSaavn.com’da dinleyin
625 Ada Avustralya’ya karşı bir günlük uluslararası seriyi 3-2 kazanan ülke, ülkenin dört bir yanından insanların gıda, yakıt ve diğer ihtiyaçlar için ödeme yapmakta zorlandığı eşi görülmemiş bir ekonomik krizle mücadele ediyor.

AFP girişleri ile

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.