İrlanda Vs Hindistan 2. T20I Canlı Skor: İrlanda Finalde 38 Gerekiyor, Maç Kabloya Gidiyor

irlanda-vs-hindistan-2.-t20i-canli-skor:-irlanda-finalde-38-gerekiyor,-mac-kabloya-gidiyor

IRE ve IND T I Skor Güncellemeleri: Hindistan İrlanda ile karşı karşıya gelirken Umran’a odaklanın© AFP

Hindistan – İrlanda, 2. TBEN, Canlı Skor Güncellemeleri: İrlanda kaptanı Andrew Balbirnie kaydetti. -top 00 ama kısa bir süre sonra Harshal Patel tarafından kaldırıldı. Benn son beş over, İrlanda’ya ihtiyacım var 32 kazanmak için daha fazla koşu.Bir sonra -Paul Stirling ve Andrew Balbirnie arasındaki açılış ortaklığı, İrlanda kovalamacasında yolunu kaybetti. yan Stirling ve Gareth Delany’nin kalelerini hızlı bir şekilde arka arkaya kaybetti. Delany tükenirken Bishnoi Stirling’i görevden aldı. Daha önce, Deepak Hooda ve Sanju Samson oynuyordu) ve 55 Hindistan’ın yayınladığı gibi 70/7 inç fazla. İrlandalı bowling oyuncuları, Hintli juggernaut’u durdurmak için hiçbir cevap bulamadılar ve sonunda, Hindistan bir mamut toplamı yayınladı.Daha önce, Deepak Hooda Bakire T olarak tescil ederken en parlak halindeydi. I yüzyılda devam eden ikinci TIrlanda’ya karşı.Samson skor yaptı 55 ve vuruş vuruşları sonunda sona erdi. bitti Mark Adair.The ikilisi ‘den fazlasını takmıştı. ikinci küçük kapı için koşar ve stikerler. bir standı bir araya getirdi Hindistan’ın şimdiye kadarki en yüksek T’si Ortaklığım var. Vuruş yapmayı seçtikten sonra, Hindistan kötü bir başlangıç ​​yaptı ve taraf Ishan Kishan’ı devrenin üçüncü fazlasında kaybetti. İşhan sadece 3 gol attı.Daha önce,Hindistan, ikinci ve son T’de İrlanda’ya karşı birinci olmayı seçti Köydeyim , Dublin Salı günü. Hardik Pandya, kura atışında tam olarak bunu söyledi ve koşulların vuruş için iyi olacağını söyledi. Ruturaj Gaikwad’ın yerine Sanju Samson, Avesh Khan’ın yerine Harshal Patel ve Hindistan yedek kulübesindeki gücünü test etmeye çalışırken Yuzvendra Chahal’ın yerine Ravi Bishnoi dahil edildi. İki maçlık seriyi 1-0 önde götüren konuk ekip, bir seri süpürme gözüyle bakarken, İrlanda seriyi 1-1 bitirmeyi hedefliyor. (CANLI SCORECARD)

İrlanda (XI Oynayan): Paul Stirling, Andrew Balbirnie(c), Gareth Delany, Harry Tector, Lorcan Tucker(w), George Dockrell, Mark Adair, Andy McBrine , Craig Young, Joshua Little, Conor Olphert

Hindistan (XI Oynama): Sanju Samson, Ishan Kishan(w), Deepak Hooda, Suryakumar Yadav, Hardik Pandya(c), Dinesh Karthik, Axar Patel, Bhuvneshwar Kumar, Harshal Patel, Ravi Bishnoi, Umran Malik

İşte şunlar: 2. T’nin CANLI GüncellemeleriI İrlanda ve Hindistan Arasında, Doğrudan The Village, Dublin’den

Haziran70 : (IST)

Altı

Bekle! Dockrell hala orada. Şimdi Harshal’ı altı karelik bir bacak için eziyor. İrlanda ihtiyacı 8 top.

) Haziran70 : (IST)

DÖRT

Harshal Patel ve Dockrell’den daha yavaş bir tam atış, orta vuruşta dört vuruşla vuruyor.

Haziran70 : (IST)

DÖRT

Bhuvneshwar’ın son topuna dört geliyor. Yedi atış bitti ve dört atışlık kotasını 1/ ile bitirdi. . İrlanda ihtiyacı finalden kaçar toplar.

Haziran70 : (IST)

WICKET

İşte Hindistan için biraz rahatlama. Harry Tector yola çıkıyor 04 kapalı toplar. Bhuvneshwar Kumar, onu uzun süre delip geçen Tector’un gövdesine doldurdu.

Haziran70 : (IST)

Altı

Harshal Patel ve George Dockrell’in kütüğün dışından daha yavaş bir top, uzun mesafeli sınıra altı sayıyla vuruyor. Saha oyuncusu içindeydi. -yıllık bir döngü ve Dockrell’e korkusuzca gitmesi için bir lisans verdi.

Haziran70 : (IST)

Altı

George Dockrell, Harshal Patel’i yerden tam altıya indiriyor. Daha yavaş bir tam atıştı ve önceki sefer kaçıran Dockrell bu sefer buna hazırdı. İrlanda ihtiyacı 12 daha fazla kazanmak için . Çok mümkün görünüyor.

Haziran70: (IST)

DÖRT

Bhuvneshwar Kumar onu Harry Tector’un yastıklarına vuruyor ve vurucu dört ila ince bacak için bir bakış atıyor. İrlanda ihtiyacı 23 daha fazlası için finali kazanmak toplar. Maç başlıyor!

Haziran70 : (IST)

DÖRT

Bhuvneshwar Kumar kaseler dolu ve Harry Tector dörtlü dümdüz yere vuruyor. İrlanda bu oyunda hala hayatta.

Haziran70 : (IST)

DÖRT

Altıdan sonra Dockrell, İrlanda’nın toplamda

almasına yardımcı olmak için arka arkaya iki dörde vurur. Ravi Bishnoi’nin son üzerinden geçiyor. Bacak, 1/ rakamlarıyla biter. . İrlanda ihtiyacı 30 sonuncusu toplar.

Haziran70 : (IST)

Altı

George Dockrell altı ile çizgiden çıkıyor. Kendisi için bir yer yarattı ve Ravi Bishnoi teslimatını altı kişilik örtülerin üzerine kaldırdı.

Haziran70 : (IST)

WICKET

Umran Malik ilk uluslararası kalesini alır. Locran Tucker 9 topun 5’inde çıkıyor. Bu maç artık İrlanda’nın elinden kayıp gidiyor. 56 kalan 04 toplar.

Haziran66: 01 (IST)

Kötü İnceleme

Harshal Patel, Harry Tector’un pedlerine vurdu ve bir LBW için başvurdu. Hakem ikna olmadı ama Harshal, Hindistanlı kaptanı yukarı çıkmaya ikna etti. Tekrarlar, çarpma noktasının kütüğün çok dışında olduğunu gösterdi. Bu, Hindistan’ın kalan son incelemesini de kaybettiği anlamına geliyor.

Haziran66: 00 (IST)

WICKET

Bu, Andrew Balbirnie’nin harika vuruşunun sonu. 29 kapalı 01 toplar. Harshal Patel’den kütüğün dışına fırlatıldı ve Balbirnie, sunuyu hatasız bir şekilde toplayan derin nokta oyuncusu Ravi Bishnoi’nin eline doğrudan oynadı.

Haziran66: 22 (IST)

Altı

Andrew Balbirnie, seni güzel! Bu sefer, Harshal Patel’e bir kepçe atışı oynuyor ve altı üstü ince bir bacak için sonuna kadar gidiyor. Sansasyonel şeyler!

Haziran56: 20 (IST)

DÖRT

Andrew Balbirnie sınırları aşmaya devam ediyor. Bu sefer Harshal Patel’e dört kişilik bir kapak sürüşü yapar.

Haziran56: 16 (IST)

Fifty For Balbirnie

Bir single ve onunla birlikte Andrew Balbirnie 6. Ben sadece elli toplar. İrlanda’yı bu avda ayakta tuttu. Ev sahiplerinin 62 kalanları kazanmak için daha fazla koşar 25 toplar.

Haziran56: 16 (IST)

DÖRT

Axar Patel ve Balbirne’den kütük dışında kısa bir top, onu dörtlü için geriye doğru güzel bir şekilde yönlendirir. Bu işte var 23 şimdi.

Haziran56: 06 (IST)

DÖRT

Ümran bu sefer kütüğe doğru daha dolgun gidiyor ve Balbirnie dört kişilik güzel bir sürüş oynuyor. İrlanda bu kovalamaca gerçekten iyi gidiyor.

Haziran56: 09 (IST)

Altı

Hızın sana yaptığı şey bu. Bu, Ümran Malik’ten kısa bir toptu ve Andrew Balbirnie, topu altıya çekti. Topun sopayı terk etme sesi öyleydi ki, her tarafında altı tane yazılıydı.

Haziran56: 00 (IST)

Lucky Balbirnie

Ravi Bishnoi, Andrew Balbirnie’yi pistte dans ederken ve bacak dönüşünü tamamen kaçırırken oldukça kolay alt etmişti. Balbirnie yolun yarısındayken Ishan Kishan kefaletleri kaldırdı. Ama vurucunun şansına, topun olmadığı ortaya çıktı.

Haziran56: (IST)

WICKET

Biri iki getirir. Gareth Delany tükendi! Topu korumadayken Hardik Pandya’nın önüne vurdu ve Pandya’nın kaçması için sadece boğa gözüne vurması gerekiyordu. Hardik bunu oldukça kolay yaptı. İrlanda şu anda iki puan geride.

Haziran56: (IST)

WICKET

Ravi Bishnoi Paul Stirling’in bireysel skorunu

temizlediğinden bu sefer bir incelemeye gerek yok kapalı toplar. Bishnoi’den kütüklere yapılan bir bacak dönüşü ve Stirling, sonunda kütüklerin sallandığını görmek için çekişini kaçırdı.

Haziran56: (IST)

Hindistan İncelemeyi Kaybetti

Ravi Bishnoi, bir taramaya bağlanamayan Paul Stirling’in pedlerine çarptı. Hakem vermedi ama Hindistan yukarı çıktı ve etkinin kütüğün dışında olduğu tespit edildi. Hindistan bir inceleme kaybetti.

Haziran56: (IST)

Altı

Paul Stirling, Ravi Bishnoi’yi melon oyuncunun kafasının üzerinde altı düzlükle karşılıyor. Bu İrlandalı açılışlardan gelen kaliteli bir vuruş ve Hindistan kesinlikle baskı hissediyor.

Haziran56: (IST)

Başka bir ALTI

Balbirnie ayrıca serbest vuruşta altıya vurmayı başarır ve Harshal Patel’in ilk vuruşu İrlanda için koşuyor.

Haziran56: (IST)

Altı

Harshal Patel ve Andrew Balbirnie’den gelen topsuz vuruş, altı fazla iyi bir bacak için vuruyor. Balbirnie de bedava vuruş alacak.

Haziran56: (IST)

Altı

Andrew Balbirnie’den bir kepçe vuruşu ve altı üstü kare bir bacak için altıya gidiyor. Bhuvneshwar kabul etti iki over’ında koşar.

Haziran56: (IST)

DÖRT

Bhuveshwar Kumar, Paul Stirling’in pedleri üzerinde tam bir atış yaptığı ve Paul Stirling’in kısa-ince bacağı geçen bir dörtlük için yönlendirdiği için bu zayıf bir bowlingdir.

Haziran56: (IST)

Stirling On Fire!

Hardik Pandya ve Stirling’den kısa bir top, ikinci altı vuruş için ince bacak üzerinden tribünlere gönderiyor. Bu işte var 7 top dışarı çıkmadı.

Haziran66: 28 (IST)

DÖRT

Bu, Stirling’den sansasyonel. Bhuvneshwar onu kütüğün dışına fırlatıyor ve bu sefer Stirling onu dört kişilik kapakların üzerinden geçiriyor. ilk turdan çıktı ve İrlanda harika bir başlangıç ​​yaptı.

Haziran56: 26 (IST)

DÖRT

İlk etapta sınırlar yağıyor. Stirling karşıdan karşıya geçer ve dörtlü geriye doğru kare bacakla oynar.

Haziran56: 25 (IST)

DÖRT

Paul Stirling’den harika bir parça. Bu sefer dörtlü siperin üzerine atıyor.

Haziran56: 25 (IST)

Altı

Stirling kütüklerin üzerinden geçer ve Bhuvneshwar Kumar’a altı vuruş yapar. İrlanda’dan gelen niyet açık.

Haziran56: 24 (IST)

Maç Özgeçmişleri

Paul Stirling diğer uçta Andrew Balbirnie ile greve gidiyor. Bhuvneshwar Kumar birinciyi atacak.

Haziran56: 05 (IST)

Hindistan Postası 68/7

Inning’lerin son topunda bir tekli ve Hindistan muazzam bir toplam yayınladı. /7 bitti. İrlanda, bu oyunda bir şansa sahip olmak isterlerse, oyun dışı oynamak zorunda kalacaklar.

31082503108250 Haziran56: 05 (IST)

WICKET

Harshal Patel kepçe atmak istedi ama bu sırada can verdi. Küçük kapı boyunca yürüdü ama Adair bir sloer topu attı ve onu temizledi.

226 605806225226 Haziran56: 04 (IST)

DÖRT

Hardik Pandya’dan harika bir kare. Mark Adair’in yuvasında daha yavaş bir toptu ve Hardik Padya bileklerini dörtlü için mükemmel bir şekilde kullandı.

225226176176176 Haziran56: (IST)

WICKET

Axar Patel çıktı! Craig Young için 2/ ile dört aşırı kotasını bitirirken arka arkaya ikinci küçük kapı.) . Young’dan daha yavaş bir topdu ve Patel onu doğrudan derin orta küçük saha oyuncusunun eline vurdu.

888885 8786 Haziran56: (IST)

WICKET

Craig Young, Dinesh Karthik’i birinci balo için görevden aldı. Young’dan kütüğün dışına fırlatıldı ve Karthik onu Tucker’a çevirdi.

6361648181 Haziran56: ( IST)

DÖRT

Hardik Pandya’dan Craig Young onu yuvaya fırlatırken dörtlü kısa kollu bir yumruk.

80Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.