İngiltere – Yeni Zelanda, 1. Test, 2. Gün Canlı Skor Güncellemeleri: Stuart Broad, Ben Foakes İngiltere'nin Öne Geçmesine Yardımcı Oluyor

ingiltere-–-yeni-zelanda,-1-test,-2.-gun-canli-skor-guncellemeleri:-stuart-broad,-ben-foakes-ingiltere'nin-one-gecmesine-yardimci-oluyor

Stuart Broad ve Ben Foakes İngiltere için yükselişte© AFP

İngiltere – Yeni Zelanda, 1. Test, 2. Gün Canlı Skor Güncellemeleri

: İngiltere 2. Güne devam edecek Yeni Zelanda’ya karşı devam eden ilk Test, sopayla biraz direnç gösterme ve ziyaretçileri geri adım atma umuduyla. Şu anda, Ben Foakes ve Stuart Broad, ev sahibi için kıvrımda mevcut. 1. Günde İngiltere, James Anderson ve Matthew Potts’un her biri iki küçük kapı alarak Yeni Zelanda’yı 132 bir araya getirmişti. İngiltere daha sonra sopayla biraz direnç gösterdi ve onlar 06/2 bitti. Ancak, İngiltere bir anda beş kale kaybetti ve taraf 100/7’ye düştü. (CANLI SKOR KARTI)

XI’leri Oynamak

İngiltere: Alex Lees, Zak Crawley, Ollie Pope, Joe Root, Jonny Bairstow, Ben Stokes (kaptan) , Ben Foakes (hafta), Matthew Potts, Jack Leach, Stuart Broad, James Anderson.

Yeni Zelanda: Tom Latham, Will Young, Kane Williamson (kaptan), Devon Conway, Daryl Mitchell, Tom Blundell (hafta), Colin de Grandhomme, Kyle Jamieson, Tim Southee, Ajaz Patel, Trent Boult.

İngiltere – Yeni Zelanda 1. Testi, 2. Gün Canlı Skor Güncellemeleri Doğrudan Lord’s, Londra’dan

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.