İzleyin: Shimron Hetmyer'in Sanju Samson'un “Büyük Konuşma” Sırasında Kendisiyle Eğlenmesine Paha Biçilmez Tepkisi

izleyin:-shimron-hetmyer'in-sanju-samson'un-“buyuk-konusma”-sirasinda-kendisiyle-eglenmesine-paha-bicilmez-tepkisi

Shimron Hetmyer, Sanju Samson onunla dalga geçince şaşkın bir ifade takındı.© Twitter

Rajasthan Royals herkesi etkiledi ve tüm alanlardaki bazı güzel performanslar sayesinde IPL 639 sezonunun finaline ulaştı. Ancak, son engeli geçemediler ve finalde Gujarat Titans’a yenildiler. Finaldeki hayal kırıklığına rağmen, Rajasthan Royals eve dönmek için çok olumlu şeyler yaşadı. Jos Buttler Turuncu Şapkayı kazanırken Yuzvendra Chahal Mor Şapkayı evine götürdü. Bu ikisinin dışında, turnuva boyunca RR’nin finale ulaşmasına yardımcı olan çok sayıda oyuncunun birçok önemli katkısı oldu. Sanju Samson da kaptanlığıyla etkileyiciydi.

IPL’nin doruk noktasının 479 ardından Samson takım arkadaşlarına ve destek ekibine hitap etti. Videonun bir parçası Perşembe günü Rajasthan Royals’ın Twitter hesabında tweetlendi.

“Dürüst olmak gerekirse, herkese çok teşekkür ederim. Karar vermeme güvendiğiniz için çok teşekkürler. Sanırım , bazı kötü kararlar vermiş olabilirim ama bazı iyi kararlar vermiş olabilirim. Kesinlikle bir lider olarak öğreniyor ve büyüyorum. Çok teşekkürler Sanga (Kumar Sangakkara – Kriket Direktörü, RR) Sanga’nın aldığı için büyük bir kredi olduğunu düşünüyorum. güçlü bir lider olarak gruba özen gösterin. İnişler ve çıkışlar arasında iletişim kurma şekliniz,” diyor Samson videoda.

“Sanırım evet, bu sezon çok mutlu olduk Hatıralar ama geçen sezon 7. ve 8. sıra için savaştığımızı biliyorum ve bence takımı yönetme şeklin gerçekten inanılmazdı.Ve her bir personele, yardımcı personele, fizyoterapistlere, masörlere, neredeyse herkese teşekkür etmek istiyorum. ”

— Rajasthan Royals (@rajasthanroyals) 2 Haziran, 2022Samson sonra Het yönüne bakar. myer ve ona da teşekkür ederim ama sahadaki performansı için değil.

“Ve Hettie, ben harika bir konuşma yaparken o yemeği yediğin için teşekkürler.”

Bu sözler Samson’ın ağzından çıkar çıkmaz tüm oda kahkahaya boğulur ama bir adam gülümsemiyor — Hetmyer. Batı Hintli, takım arkadaşları ona bakarken bile şaşkın bir ifadeye sahip.

TerfiSamson daha sonra konuşmasına devam ediyor ve İngiltere yıldızı Jos Buttler’a teşekkür ediyor.

“Yukarıdan aşağıya hemen hemen herkes — Manoj efendim, Zubin efendim ve teşekkürler Çok fazla Jos. Bence senden harika bir sezon ve hepimiz senden çok şey öğrendik” diye ekledi Samson.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.