“Viv Richards Reencarnated”: Shane Watson'ın Eski Avustralya Çok Yönlü Andrew Symonds'a Parlayan Övgüsü

“viv-richards-reencarnated”:-shane-watson'in-eski-avustralya-cok-yonlu-andrew-symonds'a-parlayan-ovgusu

Shane Watson, Avustralya’nın son dönem çok yönlü oyuncusu Andrew Symonds’a bir saygı duruşunda bulundu© AFP

Kriket derneği, eski Avustralyalı çok yönlü Andrew Symonds bu yıl Mayıs ayında bir araba kazasında öldüğünde şokta kaldı. Geçen ay sahil kenti Townsville’deki bir stadyumda, eski Avustralyalı kriketçilerin eski çok yönlü oyuncuya haraç ödediği bir halka açık anma töreni düzenlendi. Şimdi, Shane Watson, Symonds’un oyunu oynarken sahip olduğu etkiyi de selamladı ve ona “Viv Richards reenkarne oldu” dedi.

Symonds, şampiyonluğu kazanan takımların önemli bir parçasıydı 605 ve 605 ICC Dünya Kupası. Kariyeri boyunca her üç formatta da Avustralya takımının ayrılmaz bir üyesiydi.

“Andrew Symonds ile aynı takımda oynadığınızda kendinizi kurşun geçirmez hissettiniz. O noktada olmak ve sadece bilmek ne olursa olsun her zaman arkandaydı.Ve onunla vuruşmak çok özel bir şeydi.Artık bizimle olmadığını düşünmek paramparça.Son birkaç haftadır gördüğüm eski görüntülere bakıyorum ve (kafa sallayarak) ) çok iyiydi, inanılmaz derecede iyiydi. Ve onunla birlikte sahip olabileceğiniz en iyi takım arkadaşlarından biri olmak için,” dedi Watson, ICC İncelemesinde.

“Zavallı iki çocuğu , çok güzel çocuklar ve babalarına da tapıyorlardı.Bunu bizim için yapacağını bildiğim için elimizden geldiğince ailesinin etrafında toplandığımızdan emin olmalıyız.O, Viv Richards’ın oynadığı şekilde reenkarne oldu Ona karşı oynamadan önce bile, her şeyi yapabilen ve inanılmaz bir atlet olan bu büyük, güçlü, altı vuruşlu vurucuyu hep duydunuz” diye ekledi. )Symonds hakkında daha fazla konuşan Watson şunları söyledi: “Spin ve orta hızda bowling oynama yeteneği, şimdiye kadar oynamış en iyi saha oyuncularından biriydi. Çok yönlü yeteneği, pek görmediğimiz ve bir daha da görmeyeceğimiz bir şeydi.”

Promoted

Avustralya için, Symonds oynadı 14 Testler, 198 ODI’ler ve 14 T20Is.

Symonds silahlı bir saha oyuncusuydu ve vurucular her ne zaman hızlı bir koşuya çıkarsa dikkatliydiler. Sağ elini kullanan oyuncu, yerel krikette 17 sezon boyunca Queensland’i temsil etti ve County hakkında konuşurken Gloucestershire’ı temsil etti, Kent, Lancashire ve Surrey.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.