İngiltere Vs Güney Afrika: Ben Stokes, Serilerin Güney Afrika'ya Karşı Kazanmasının Ardından İngiltere'nin Saldıran Yaklaşımında İzin Vermeme Sözü Verdi

ingiltere-vs-guney-afrika:-ben-stokes,-serilerin-guney-afrika'ya-karsi-kazanmasinin-ardindan-ingiltere'nin-saldiran-yaklasiminda-izin-vermeme-sozu-verdi

Ben Stokes’un dosya fotoğrafı.© AFP

Ben Stokes, Pazartesi günü Oval’de Güney Afrika’yı 2-1 mağlup eden İngiltere’nin teknik direktör Brendon McCullum yönetimindeki Test kriketine cesur yaklaşımını sürdüreceğine söz verdi. Maç, ilk gün yıkandıktan sonra üç güne kısaltıldı ve ikincisi Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından rafa kaldırıldı. Ancak İngiltere’nin Londra’daki seyrek bir kalabalığın önünde dokuz kaleyle zaferi mühürlemek için hala yarım saatten az bir zamana ihtiyacı vardı. İngiltere kaptanı Stokes Sky Sports’a verdiği demeçte, “Buradaki maç, kısaltıldığı için asıl amacımız bir sonuçla bitmesiydi.” Bu yaz boyunca bize destek veren milletimize teşekkür ederiz ve biz her zaman insanları eğlendireceğini düşündüğümüz bir şekilde oynamaya ve kriketin her zaman olumlu yönlerini aramaya devam edeceğiz.”Zafer İngiltere için muhteşem bir yazı kırmızı top ile tamamladı. Seriyi dünya Test şampiyonu Yeni Zelanda’ya karşı 3-0 süpürdüler ve geçen yıl bir koronavirüs salgını sonrasında ertelenen bir Testte Hindistan’ı yendiler.

Saldırı odaklı bir yaklaşım tüm bu galibiyetlerin altını çizdi.

“Ben ve Brendon bu oyuncu grubuna bu mesajı gönderen adamlarız” dedi Stokes.

“Çocuklara dedim Geçen gün soyunma odasında mesajı ileten kişi ancak bu kadarını yapabilirdi ama tüm ekibime, arka oda ekibime ve koçlarıma teşekkür ettim, hepsi bu işe ortak oldular.

Tanıtıldı

“Dışarı çıkıp performans sergileyebilmemizin ve gidip bunu yapmak için birbirlerine güven. Bu çok ender görülen bir şey ve pek sık görmediğiniz bir şey.”

(Bu hikaye tarafımızdan düzenlenmemiştir. NDTV personeli ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulur.)605

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.