Asya Kupası 2022: Muzaffer Sri Lanka Kriket Takımı Unvan Galibiyetini Çift Katlı Sürüşle Kutlayacak

asya-kupasi-2022:-muzaffer-sri-lanka-kriket-takimi-unvan-galibiyetini-cift-katli-surusle-kutlayacak

Sri Lanka’nın takım üyeleri Asya Kupası’nın sonunda kupayı kutluyor 2022.© AFP

Yetkililer Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Sri Lanka’nın galip gelen Asya Kupası takımının üyelerinin çift katlı bir otobüsle Kolombo’dan geçecek ve çılgın hayranlarla etkileşime geçerek Pakistan üzerindeki başarılarını kutlayacaklarını söyledi. Sri Lanka, Pazar günü Dubai’de altıncı Asya Kupası şampiyonluğunu kazanmak için 30 Pakistan’ı ezdi ve krizden etkilenen insanlara büyük neşe getirdi on yıllardır en kötü ekonomik çalkantıdan ağır şekilde etkilenen ada ülkesi. Yetkililer, Dasun Shanaka liderliğindeki takımın Salı sabahı saat 5’te varacağını ve burada Bandaranaike Uluslararası Havalimanı’nda Sri Lanka Kriket ve Spor Bakanlığı yetkilileri tarafından karşılanacağını söyledi.

Takım daha sonra sabah 6.30’da bir zafer geçit törenine katılacak ve Kolombo’dan Katunayake’ye çift katlı bir otobüs turuna çıkacak ve onlarla etkileşime geçecek. Taraftarlar, yetkililer dedi.

Sri Lanka’nın netbol takımı da Pazar günü 2022 Asya Şampiyonasını kazanarak ülkeye şan getirdi.

“Kriketçilerimize inanın… Çok kötü şeyler dönüyor. Kriketçiler olarak onlar da hayatlarının tadını çıkarmalı, kötü şeyler yaymamalı. Onların da özel hayatları var. Tut Anahtarın bu olduğuna inanmak. Bir kaptan olarak oyunculara güveniyorum, yapabileceğim her şey. Bundan daha fazlasını isteyemem.” kriz, kriket çayının arka planını oluşturdu m’nin Asya Kupası kampanyası.

“#lka kriket takımına #AsiaCup806Final’de #Pakistan’ı yendiği için tebrikler. Dubai. 2 Eylül’de Tayland’dan Kolombo’ya dönen devrik Devlet Başkanı Gotabaya Rajapaksa Pazar günü tweet attı. , ulusal kriket takımını Asya Kupası’nı kazandığı için övdü ve krizden etkilenen Sri Lanka’nın azim ve kararlılıkla bir ulus olarak zorlukların üstesinden gelebileceğini gösterdiğinin altını çizdi.

“Sri Lankalıyı tebrik ederim Asya Kupası’nı kazanan kriket takımı 2022. İyi oynadı Pakistan! “Bugünün ikinci şampiyonası,” diye ekledi, “özveri ve kararlılıkla bir ulus olarak zorlukların üstesinden gelebileceğimizi gösteriyor. İleri ve yukarı Sri Lanka!” 22 milyonluk bir ülke olan Sri Lanka, döviz krizi nedeniyle Nisan ayı ortasında uluslararası borç temerrüdünü ilan etti.

Terfi edildi

Dış rezervlerin felce uğraması, uzun akaryakıt kuyruklarına neden oldu, elektrik kesintileri ve yükselen gıda fiyatları insanları sefalet içinde tutarken pişirme gazı ve diğer temel ihtiyaçlar.

(Bu hikaye düzenlenmemiştir. NDTV personeli tarafından ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulur.)605

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.