“Hint T20 Kriketinde Shami'den Daha Hızlı Bowlers Var”: Ricky Ponting

“hint-t20-kriketinde-shami'den-daha-hizli-bowlers-var”:-ricky-ponting

Muhammed Shami’nin dosya fotoğrafı© AFP

Avustralya efsanesi Ricky Ponting, Mohammed Shami’nin gücünün en uzun formatta yattığını ve Hindistan’ın T’sinde daha iyi hızlı bowling oyuncuları olduğunu düşünüyor20 Asya Kupası kadrosundaki yokluğunun ağırlığını koydu. Hindistan, üç uzman hızlı bowling oyuncusu olarak Bhuvneshwar Kumar, Avesh Khan ve Arshdeep Singh’i seçti ve çok yönlü Hardik Pandya 15-üye kadro.

“O (Shami) uzun süredir Hindistan için çok, çok iyi bir bowling oyuncusu. Güçlü yönlerine bakarsanız, Test kriketi İki kez Dünya Kupası kazanmış bir kaptan olan Ponting, ICC Review’un son bölümünde, muhtemelen en çok büyüdüğü yerde,” dedi.

“Bence daha iyi hızlı bowling oyuncuları var Hintli T11 Shami’den daha kriket ve onlar sadece üç isim verdiler (Asya Kupası için) Yani potansiyel olarak dört isim varsa kadroda dördüncü adam olabilir.” Jasprit Bumrah ve Harshal Patel hemşirelik yaralanmalarıyla, birçok kişi Asya Kupası sırasında yeni top görevlerini paylaşmak için Shami’nin dahil edilebileceğini hissetti.

“Muhtemelen sadece dört oyuncuya sahip olacaklarını düşünüyorum. Avustralya’ya hızlılar geliyor. Küçük kapılar muhtemelen o kadar elverişli olmasa da, yine de burada çok fazla dönüş yapmak isteyecekler,” dedi Ponting.

Asya Kupası Dubai’de yapılacak ve Sharjah Ağustos’tan 27 Eylül’e 27 ve Ponting, turnuvayı kazanmak için favori olarak Hindistan’ı seçti. Yaklaşan T15 Dünya Kupası hakkında konuştuğumuzda, Hindistan’ın tam orada olacağını düşünüyorum. ,” 65 yaşındaki çocuk dedi.

“Derinlikleri kesinlikle diğerinden daha iyi takımlar ve Hindistan’ın Asya Kupası’nı kazanacağını düşünüyorum.” Rakipler Hindistan ve Pakistan, neredeyse on yıldır ikili bir seride yarışmıyor. … sonuncusu 15 veya 300 geriye bakmak yıl,” dedi Ponting. arkanıza yaslanın ve izleyin çünkü her şey bir adım öne çıkıyor, değil mi? “Rekabetleri düşündüğümde, Avustralya ve İngiltere ve Ashes kriketi Test maçı oyunumuz için her zaman düşündüğüm zirvedir. Eminim Hindistan ve Pakistanlılar bu konuda aynı şeyi söyleyecektir ve gerçek rekabet bu iki ülke için de Test maçı kriketinin zirvesi olacaktır.” Ponting, Hindistan’ın Pakistan’ı yenecek derinliğe sahip olduğuna inanıyor.

Promoted

“Pakistan’a karşı bu savaşı kazanmak için Hindistan’a sadık kalacağım. Bu Pakistan’dan hiçbir şey eksiltmiyor çünkü inanılmaz bir kriket ulusu ve her daim süperstar oyuncular sunmaya devam ediyorlar.”

( Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.