“Dinesh Karthik Veya Rishabh Pant Arasında Seçim Yapmanız Gerekiyor”: Eski Hindistan Seçicisinin Büyük Açıklaması

“dinesh-karthik-veya-rishabh-pant-arasinda-secim-yapmaniz-gerekiyor”:-eski-hindistan-secicisinin-buyuk-aciklamasi

Dinesh Karthik’in dosya fotoğrafı© BCCI

T20 Dünya Kupası hemen köşede ve takım yönetimi kimi seçip kimi bırakacağı konusunda terliyor olmalı dışarı. Team India sağlam bir havuz oluşturmayı başardı ve kıdemli oyuncuların iş yükünü yönetmek için birkaç genç kendilerini kanıtlama şansı yakaladı. Ancak Dinesh Karthik’in hikayesi tamamen farklı. Royal Challengers Bangalore için IPL’deki güçlü performansların ardından ulusal tarafa geri döndü.

37 yaşındaki meyilli, sonlandırma işini kendi başına yapmayı başardı, ancak son birkaç T ezici geri dönüşler nedeniyle) Batı Hint Adaları’na karşı, birkaç uzman onun yerini sorguluyor. Şimdi, eski Hindistan seçicisi Saba Karim, seçicilerin Rishabh Pant ve Dinesh Karthik arasında seçim yapması gerektiğini ve bir kez bir oyuncuya karar verildiğinde, Suryakumar Yadav’da 4. sıraya yerleşmenin daha kolay olacağını söyledi.

“Evet, bir an önce çözsen iyi olur. Ama biliyor musunuz, 4 numaralı slotu veya belirli bir oyuncu için dört numaralı pozisyonu düzeltmek için, yan kombinasyonu ve dengesini doğru almamız gerekiyor. Bunu söylediğimde Dinesh Kartik veya Rishabh Pant arasında seçim yapmaları gerektiğini kastediyorum. Bu oyunculardan herhangi birine karar verdiğinizde, Suryakumar Yadav’da dört numarada sıralama yapmak kolaylaşacak” dedi. ‘nin günlük spor haberleri programı ‘SPORTS OVER THE TOP’.

Karim ayrıca Hindistan’a beş bowling oyuncusu ve altıncı seçenek olarak Hardik Pandya ile gitmek için daha iyi hizmet edilebileceğini düşünüyor.

“Dengeyi sağlamak için Hindistan’ın beş bowling oyuncusu ve Hardik Pandya ile 6 bowling seçeneği ile iyi iş çıkardığını hissediyorum. Öyleyse bu tür bir kombinasyonu kırmak ve başka bir kombinasyona girmek ister misiniz? 7 numaradaki bat, 7 numaradaki Dinesh Karthik mi? Bu, 4 over bowling yapması beklenen beşinci melon Hardik Pandya ile gireceğiniz anlamına geliyor, yani bu Hint takım yönetiminden bir başka büyük çağrı,” dedi Karim.

Tanıtılan

“Öyleyse öyleyse, bu bazı sorunlar doğurabilir Hintli takım yönetimi Rohit Sharma’nın kaptanlığından ne gördüysem, bence beş normal bowling oyuncusuna ve Hardik Pandya’ya sahip olmayı tercih ediyor. r altı bowling seçeneği. Eğer durum buysa, o zaman Rishabh Pant ve Dinesh Karthik arasında karar vermelisin” diye ekledi.

Batı Hint Adaları’na karşı oynanan seride Karthik gol attı 66 beş maçta koşarken, Pant dört maçta 190 koşularla döndü.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.