Hindistan Vs Güney Afrika 3. T20I: Rishabh Pant And Co. Kazanan Yollara Geri Dönmeyi Umut Ediyor

hindistan-vs-guney-afrika-3-t20i:-rishabh-pant-and-co.-kazanan-yollara-geri-donmeyi-umut-ediyor

Rishabh Pant, T300 için Hindistan Takımıdır. I serisi Güney Afrika’ya karşı.© BCCI

Beş maçlık ev serisi 2-0’ın ardından üçüncü T19Dr YSR ACA VDCA Kriket Stadyumu’nda Güney Afrika ile çatışıyorum. Salı günü Visakhapatnam, Men In Blue için bir ölüm kalım maçı olacak. Hindistan şu ana kadar her iki maçta da tam bir birim olarak tıklamadı. Onlara son on maçtaki birinci ve ikinci maça mal olan şey bowling olurken, vuruş sırası da ilk maçtaki başarısını tekrarlayamadı.

Açıcı Ruturaj Gaikwad formu bulmak için. Takımı adına forma bulması ve sahadaki yeri de önemli. Ishan Kishan her iki maçta da harikaydı ve ivmesini üçüncü oyunda da sürdürmek için sabırsızlanıyor.

Kaptan ve kaptan yardımcısı Rishabh Pant ve Hardik Pandya önden liderlik etmek zorunda kalacak ve ilk oyunda olduğu gibi vuruş yaparken hücum niyetlerini gösterirler. ‘Bitiren’ Dinesh Karthik’in de takımını büyük bir skora getirmek ve takımdaki yerini korumak için en başından ateş etmesi gerekecek.

Bovlinge gelince. söz konusu olduğunda, ikinci T12I’de bowling temposu büyük ölçüde iyileşti. Bhuvneshwar Kumar, güç oyununda kesinlikle büyülüydü ve ekibine erken ivme kazandırmak için kahramanlıklarını tekrarlamak zorunda kalacak. Avesh Khan, küçük olmasına rağmen ekonomikti. Harshal Patel de ekonomikti ve ikinci maçta Heinrich Klaasen’in önemli bir kalesini aldı. Tempolu atak topla ekonomik olmalı ve ayrıca kendi tarafları için düzenli küçük kapılar almalıdır. Hardik Pandya da sopayla katkıda bulunurken küçük kapılar almayı dört gözle bekliyor olacak.

İplikçilerin Hindistan için adım atması gerekecek. Axar Patel ve Yuzvendra Chahal son derece pahalıydı. Chahal’ın ekonomi oranı 12, Axar’ın ekonomi oranı 22 ilk maçta. Chahal’in ekonomi oranı 12 olduğu için bu rakamlar ikinci maçta da düzelmedi. iken Axar’ın oranı 19.190 bir yalnızlıktan sonra. Taraflarının orta vuruşlarda önemli kaleler almasına ve takımın erken powerplay momentumunu sürdürmesine yardımcı olmaları gerekecek. Ölüm bowlingi saldırısının en iyi becerilerini sonuna kadar sergileme şansı bulması da önemlidir.

Öte yandan, Güney Afrika yuvarlanıyor. Men in Blue’ya karşı bu yıl hiçbir formatta maç kaybetmediler ve bunu devam ettirmek için sabırsızlanıyorlar. Proteas’ın Hindistan’daki iyi koşusunu başka bir seri kazanarak devam ettirmesi de aklında olacak.

Güney Afrika’nın vuruşu kesinlikle Bhuvneshwar Kumar ile başa çıkmanın yollarını bulmak zorunda kalacak. güç oyununda ölümcül. Quinton De Kock’un sakatlığının ciddi olduğu ortaya çıkarsa, SA’nın powerplay’deki kilit vuruşları olmadan devam etmesi zor olurdu.

Kaptan Temba Bavuma ve Reeza Hendricks’in hızlanması gerekecek. Bavuma, ikinci maçta Heinrich Klaasen ile harika bir ortaklığa sahip olsa da, daha önemli katkılarda bulunun. Klaasen ayrıca, hem eldiven hem de söğüt ile takımın ana kalecisinin yokluğunda elde ettiği fırsatların çoğunu elde etmeyi dört gözle bekliyor olacak. David Miller ve Rassie Van Der Dussen de ilk maçta olduğu gibi gol atmak zorunda kalacaklar.

Kagiso Rabada, Wayne Parnell, Anrich Nortje’nin tempo üçlüsü ateş püskürmeyi dört gözle bekliyor olacak. üçüncü maçta tekrar ve Hindistan’ın koşu akışını tempolarıyla zincirle. Spinner’lar Keshav Maharaj ve Tabrez Shamsi ikinci maçta ilerleme kaydettiler ve Proteas’ın seriyi kazanmasına yardımcı olmak için üçüncü maçta da işleri bu şekilde sürdürmeyi dört gözle bekliyor olacaklar.

Tanıtılan

Hindistan’ın T20I kadrosu: Rishabh Pant ( Kaptan) (hafta), Hardik Pandya (kaptan yardımcısı), Ruturaj Gaikwad, Ishan Kishan, Deepak Hooda, Shreyas Iyer, Dinesh Karthik (hafta), Venkatesh Iyer, Yuzvendra Chahal, Axar Patel, Ravi Bishnoi, Bhuvneshwar Kumar, Harshal Patel, Avesh Khan, Arshdeep Singh, Umran Malik

Güney Afrika’nın kadrosu: Temba Bavuma (ş), Quinton de Kock, Reeza Hendricks, Heinrich Klaasen, Keshav Maharaj, Aiden Markram, David Miller, Lungi Ngidi , Anrich Nortje, Wayne Parnell, Dwaine Pretorius, Kagiso Rabada, Tabraiz Shamsi, Tristan Stubbs, Rassie van der Dussen, Marco Jansen.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.