İzleyin: Batı Hint Adaları Kaptan Nicholas Pooran Temiz Kaseler Fakhar Zaman İlk Uluslararası Küçük Kapıyı Seçecek

izleyin:-bati-hint-adalari-kaptan-nicholas-pooran-temiz-kaseler-fakhar-zaman-ilk-uluslararasi-kucuk-kapiyi-sececek

Batı Hint Adaları kaptanı Nicholas Pooran Pakistan’a karşı hareket halinde© AFP

Batı Hint Adaları Multan’da Pakistan’a üçüncü ODI’yi 53 koşularla (DLS yöntemi) kaybetti ve sonunda seriyi kaybetti 3-0. Yeni atanan Batı Hint Adaları beyaz top kaptanı Nicholas Pooran için zor bir seriydi, ancak birkaç olumlu şey de vardı. Bunlardan biri büyük keşifti – kendi bowlingi. Pooran maçta ilk kez 10 fazladan 4 kaleci aldı. Bundan önce 42 maç ODI kariyerinde o zamana kadar sadece 3 atış yapmıştı.

Pooran, kariyeri boyunca çoğunlukla kaleci vurucusu olmuştur. Bu maçtan önce birinci sınıf krikette sadece 6 atış yapmıştı ve bir ODI’de yaptığı üç atış dışında kendi adına bir küçük kapı vardı.

Pakistan vuruyor sağ koluna cevap vermedi ve Pooran, Fakhar Zaman ve İmam-ül-Haq açılışlarının kaliteli küçük kapılarını aldı. Mohammad Rizwan ve Mohammad Haris’in kafa derilerini ekledi ve sonunda 4/22 rakamıyla

bitirdi. fazla

İzle: Nicholas Pooran temiz kaseler Fakhar Zaman

Pakistan için oyuncuların zorlandığı bir başka seriydi. İmam-ül-Haw, üst üste üç elli ile düzenin zirvesindeki büyük koşusunu sürdürdü. Şu anda ODI’lerde art arda 7 elliye sahip.

Kaptan Babar Azam bir buçuk asırlık goller atarken, Khushdil Shah, Shadab Khan ve Mohammad Nawaz da dikkate değer performanslar sergiledi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.