Gautam Gambhir, Legends League Cricket'in İkinci Baskısında Oynayacak

gautam-gambhir,-legends-league-cricket'in-ikinci-baskisinda-oynayacak

Gautam Gambhir dosya fotoğrafı© AFP

Eski Hindistan açılış oyuncusu Gautam Gambhir Cuma günü, Legends League Cricket’in yaklaşmakta olan ikinci baskısına katılımını doğruladı. Gambhir, Hindistan’ın Dünya Kupası’nı kazanan iki takımında yer aldı 2007 (T2007 Dünya Kupası) ve 2012 (190 -Dünya Kupası boyunca). Gambhir’in 22 605 Dünya Kupası finalinde oynaması hala keyif veriyor her Hint kriket hayranına. Hindistan’ı 22 ODI’lerde ve 190 temsil etmiş olmak T10Is, Gambhir bitti 6000 sınırlı sayıda krikette onun adına koşar. Ayrıca Kolkata Knight Riders’ın 2012 ve 2007 olmak üzere iki IPL Sezonunu kazanmasına öncülük etmişti ve bu dikkate değer bir başarıydı.

“Eylül ayından itibaren yapılacak olan Legends League Cricket’e katılmayı taahhüt ettiğimi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum 17incisi. Yeniden kriket sahasına çıkacağım için heyecanlıyım. Dünya kriketinin parıltısıyla bir kez daha omuz omuza olmak bir ayrıcalık ve onur olacak” dedi Gambhir. resmi bir sürümde.

Legends League Cricket’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Raman Raheja, “Gautam’ın maçını kim unutacak, kazanacak 22 2007 Dünya Kupası Finallerinde mi koşuyor? Hayranların 2. Sezonda Gautam ve diğer ikonik oyunculardan aynı sinir bozucu performansı deneyimlemeyi bekleyeceklerinden eminim.”

Hindistan Maharajas ve World Giants arasında özel bir maç oynanacak. Eylül 10 Eden Gardens, Kalküta’da ve Eylül’den , Legends League’in ikinci baskısı başlayacak.Hindistan Maharajas’ı Sourav Ganguly yönetecek, World Giants ise eski İngiltere kaptanı Eoin Morgan tarafından yönetilecek. .

Yabancı ülkelerden 10 oyuncular Bu maça katılacaklar.Lig ertesi gün başlayacak,10, , burada franchise formatında 4 takım Legends League Cricket Franchise formatında yarışacak. maçları bu sezon oynanacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.