İzle: Güney Afrika Kaptanı Dean Elgar'ın İngiltere'ye Karşı 1. Testte Talihsiz Görevden Alınması

izle:-guney-afrika-kaptani-dean-elgar'in-ingiltere'ye-karsi-1.-testte-talihsiz-gorevden-alinmasi

Anlaşma Elgar, James Anderson tarafından İngiltere’ye karşı ilk Testte ilk vuruşunda görevden alındı.© Twitter

Kagiso Rabada, Güney Afrika İngiltere’yi ikinci günde 165 toplamda 165 yenerken harika bir beş küçük kapı aldı. Lord’s Cricket Ground’da devam eden ilk Test. Cevap olarak Güney Afrika, kaptan Dean Elgar ve açıcı Sarel Erwee ile sağlam bir başlangıç ​​yaptı. Elgar ve Erwee, en talihsiz yollardan biriyle görevden alınmadan önce ilk küçük kapı için koşular 85 ekledi. Elgar, James Anderson’ın teslimatını pedlerinden çıkarmaya çalıştı. Ancak top uyluk korumasını kesti ve ardından kütüklere çarpmadan önce sağ kolundan geri sekti.

Video, England cricket tarafından resmi Twitter sapında paylaşıldı.

İşte video:

— İngiltere Kriket (@englandcricket) Ağustos , Özellikle, Elgar Stuart Broad’ın gerisinde kalmış ama yaptığı inceleme topun çarptığını gösterdi

Ayrıca, Matthew Potts’u köşeye sıkıştırdığında güney pençesi yediye vuruyordu, sadece Zak Crawley ellerinin arasından fırlayan kafa yüksek bir kayma yakalamayı düşürdü.

Daha önce, Rabada 52 için 5 rakamıyla bitirdi 12 — 85 bir Test vuruşunda beş küçük kapı aldı.

Anrich Nortje, Rabada’nın ilk iyi işini, ödüllü kafa derisi de dahil olmak üzere üç küçük kapı alarak takip etmişti. bir ördek için formda Jonny Bairstow.

Ollie Pope’un 20 tek İngiltere’de uzman bir topa vuran oyuncu tarafından çift haneli skor, bir sonraki en iyi katkı İngiltere kaptanı ve çok yönlü oyuncu Ben Stokes’tan geldi 20.

Terfi edildi

İngiltere kazandı Stokes ve teknik direktör Brendon McCullum’un topyekûn saldırı moduna geçtikten sonra yeni liderlik eşleşmesi altındaki dört Testinin tamamı

(AFP Girdileri ile)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.