“Çok Şaşırmış Olurdu…”: Shane Watson Hindistan Ve Pakistan'ın Dünya Test Şampiyonası Şansı Üzerine

“cok-sasirmis-olurdu…”:-shane-watson-hindistan-ve-pakistan'in-dunya-test-sampiyonasi-sansi-uzerine

Hindistan Testi kriket takımının dosya fotoğrafı© AFP

Güney Afrika İngiltere’yi bir vuruş vuruşuyla mağlup etti ve 12 Cuma günü koşuyor. Lord’s Test ve sonuç olarak taraf, Dünya Test Şampiyonası sıralamasındaki en üst sıradaki yerini sağlamlaştırdı. Şu anki duruma göre, Güney Afrika ve Avustralya, sıralamada ilk iki sırada yer alıyor. Eski Avustralyalı çok yönlü Shane Watson, gelecek yıl Lord’s Cricket Ground’da oynanması planlanan yarışmada bu ikilinin final yapmamasının çok zor olacağını söyledi.

Ancak , ayrıca Hindistan ve Pakistan’ın mega etkinliğe katılmaya yaklaşamaması durumunda şaşıracağını da söyledi.

“Şu anda, gördüğüm kadarıyla zor olacak. Güney Afrika ve Avustralya’nın başaramaması için. İkisi de gerçekten iyi kriket oynuyorlar. Avustralya, Sri Lanka’ya karşı son vuruşlarda değişen koşullara sürüklendikleri son Test dışında iyi kriket oynadı,” dedi Watson, ICC’ye İnceleme.

“Hindistan ve Pakistan’ı asla küçümseyemezsiniz, çünkü kendi ülkeleri dışında da çok fazla maç kazananları var. Bu ikisi, eğer çıkarsa çok şaşırırım. finale giden kapıyı çalmazlar” diye ekledi.

WTC hakkında daha fazla konuşan Watson, “Evet, keşke yapsaydım (WTC’de oynasaydım)” dedi. .Oynarken bile günlerde, Test kriketinde, ICC Dünya Test Şampiyonası’nın devreye girmesi hakkında çok fazla konuşma yapıldı ve yerine getirilmesi çok uzun sürdü ve ne yazık ki kaçırdım. Avustralya’da 2005, Dünya XI’ye karşı bir ‘Süper Test’ oynadığım için çok şanslıydım, bu çok özel bir şeydi – oynadığım ilk Test maçlarından biriydi.”

Promoted

“Bunun bir parçası olmak özeldi, ancak bu, bir ICC etkinliğini kazanabilmek ve Test kriketinde olmak için daha da fazla. Şu anki oyun grubu, dünyanın dört bir yanındaki Test kriketçileri için, bir (WTC) finaliyle bir doruk noktasının geldiğini bilmek çok özel,” diye ekledi.

Avustralya şu anda sıralamada ikinci sırada , kendilerine sunulan puanların yüzdesini 70 kazanmış ve onu Sri Lanka (2021 izlemiştir. .33) ve Hindistan (50.) Pakistan 33 ile beşinci sırada.52 puan yüzdesi, ardından Batı Hint Adaları (50) ve İngiltere Yeni Zelanda (12.625 ) ve Bangladeş (. ) masanın geri kalanını tamamlayın.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.