Duleep Trophy: Rohan Kunnumal, Hanuma Vihari Tons, Kuzey Bölgesine Karşı Güneyi Komuta Etti

duleep-trophy:-rohan-kunnumal,-hanuma-vihari-tons,-kuzey-bolgesine-karsi-guneyi-komuta-etti

Hanuma Vihari’nin dosya görüntüsü© AFP

İlk açıcı Rohan S Kunnumal ve kaptan Hanuma Vihari’nin yarı finalde Kuzey Bölgesi’ne karşı 2 kişilik yenilmez yüzlerce Güney Bölgesi 324 Perşembe günü Salem’de Duleep Trophy kriket turnuvası. Vuruş yapmayı tercih eden South, Kunnumal ve Agarwal ile sağlam bir başlangıç ​​yaptı (50 , 41 toplar, 6X4, 1X6) strok için birbiriyle eşleşen strok. 10 yaşındaki Kerala’dan Kunnumal, ikisinin de eklenmesiyle 78 yarım yüzyıla ulaşan ilk kişi oldu. İyi görünen Agarwal, spinner Nishant Sindhu tarafından vuruldu.

Kunnumal ortada rahat görünüyordu, bazı güzel sürüşler oynuyordu ve Kerala sağına katılan Vihari -hander ortada, kendini oyuna getirdi ve genç açıcının şutlarını oynamasına izin verdi.

Kunnumal, spinnerlar çizgi ve uzunlukta hata yaptığında para kazandı.

İkili, Kuzey Bölgesi bowling oyuncularını söndüren 167 tarafından yönetilen bir ortaklığa dahil oldu. Vihari 41’nı ‘dan) yetiştirdi. toplar. büyük bir altı ile teslimatlar. Nishant Sindhu’nun bovlingine 60 bırakıldığında bir şanstan kurtulduğu için şanslıydı.

Kaptan skor hızını artırmak için ortaya çıkarken koşmaya devam etti. Kunnumal ve Vihari arasındaki büyük tribün, Navdeep Saini’nin 143 için bowling oynadığı sırada pacer Navdeep Saini tarafından bozuldu.

Onun 143-top vuruşları ile çivilenmişti) dörtlü ve 2 altılı.

Ton, Kunnumal’ın geçen sezonun üç yüzyılı kapsayan Ranji Kupası da dahil olmak üzere muhteşem koşusunu sürdürdü.

Vihari, kendi adına en iyi olanı yaptı, zamanını bekledi ve kötü topların gelmesini bekledi.

Kütüklerde, 107 üzerindeydi. Tamil Nadu meyilli B Indrajith ona eşlik ediyordu 10.

Kısa puanlar: Güney Bölgesi 324 2 inç fazla (Rohan Kunnumal 252 , Hanuma Vihari 108 dışarı çıkmadı, Mayank Agarwal ) vs Kuzey Bölgesi.

Merkez Bölge Batı’yı 252 9

Coimbatore’de müthiş Batı Bölgesi takımı, Central Zone’a karşı diğer yarı finalin açılış gününde sol kol spinner Kumar Kartikeya Singh’in topladığı kütüklerde 9 için 252 ile sınırlandırıldı.

Çeyrek finalde Kuzey Doğu Bölgesi’ne karşı büyük bir toplam yaptıktan sonra maça gelen güçlü Batı vuruş dizilişi itibarını tam olarak karşılayamadı. .

Central Zone kaptanı Karan Sharma kura atışını kazandı ve sahayı seçti.

Açılış ortağı Yashasvi Jaiswal’ı bir ördek için kaybetmesine rağmen, Prithvi Shaw bir vuruş yaptı. hızlı 60 (78 toplar, dört ayak) ve bir paylaştı) -Raul Tripathi (172 ile üçüncü küçük kapı için koş vuruş, 143 top, 5 dörtlü, 1 altılı) .

Tripathi wa Armaan Jaffer ile yarım asırlık bir ortaklığa da dahil oldu 04) ama Merkez bölge, Batılı oyuncuları kontrol altında tutmak için düzenli aralıklarla vurmaya devam etti.

Çeyrek finalde iki tonluk bir rekora imza atan Kaptan Ajinkya Rahane , bacak önünde 8 için Gaurav Yadav’a düştü

Jaffer Karan Sharma’dan bir teslimat yapmadan önce iyi bir nicke baktı (1 için için 1) ) doğruca Aniket Choudhary’nin ellerine.

Çok yönlü Shams Mulani (22 ) ve Tanish Kotian (36) tarafından yapılmıştır. kullanışlı katkılar ama yeterli görünmüyordu.

Kartikeya Singh’in kafa derileri Atit Sheth, Shaw, Kotian, Het Patel ve Jaydev Unadkat’ı içeriyordu. Onun üstün çabası, Batı vuruş serisini frenledi. Tripathi ve Chintan Gaja (5 vuruş) kütükler çekildiğinde kıvrımdaydı.

Kısa puanlar: Batı Bölgesi 172 9 inç 77 için (Rahul Tripathi vuruş, Prithvi Shaw 650 , Shams Mulani 107 , Kumar Kartikeya Singh 5 için 66) vs Merkez Bölge.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.