Ruturaj Gaikwad Ton Üçüncü Hindistan A'nın Açılış Gününü Aydınlattı A Vs NZ Resmi Olmayan Bir Test

ruturaj-gaikwad-ton-ucuncu-hindistan-a'nin-acilis-gununu-aydinlatti-a-vs-nz-resmi-olmayan-bir-test

Ruturaj Gaikwad’ın dosya görüntüsü© BCCI/IPL

Ruturaj Gaikwad para cezasına çarptırıldı 108 108 Yeni Zelanda A’dan önceki toplar, Perşembe günü Bengaluru’daki üçüncü ve son resmi olmayan Testin birinci gününde Hindistan A’yı 293 görevden almak için savaştı. Geçtiğimiz 24 aylarda neredeyse hiç kırmızı top kriket oynamayan Gaikwad, kariyeri boyunca kendisini iyi değerlendirdi. 12 dörtlü ve iki altılı olan vuruş. Hindistan için dokuz T oynayan Gaikwad, bir paylaştı. -Upendra Yadav (76) ile vuruşun çöküşünü görmeden önce koşma standı Hindistan A, 293 için güçlü bir 245 dörde bölündü. Upendra’nın çabası dokuz dörtlü ve iki altılıdan oluşuyordu.

Ev sahibi takım dışarıdaydı 30 Matthew Fisher’ın 52 koşuları için dört kale almasıyla .4 fazla bitti. Jacob Duffy ve Joe Walker ikişer kale aldı.

Hindistan Kaptan Priyank Panchal (5) ucuza kurtulurken açılış partneri Abhimanyu Easwaran ( ) ayarlandıktan sonra devam edemedi.

Sarfaraz Khan hesabını açamadı, Rajat Patidar ise 30 kapalı 52 toplar.

Üç maçlık serinin ilk iki maçı berabere bitti.

Köklerin ardından gazetecilere konuşan Gaikwad, kırmızı topla karşılaşmanın zorluğu.

“Bu kadar uzun süre sonra kriket oynamak çok büyük bir fark. İlk iki devrede, ilk iki maçta biraz aceleye geldiğimi hissediyorum. Dolayısıyla, Buradaki zihniyetim sadece kalede kalmaktı. İplikçilerinin hedefine ulaşmadığını biliyordum, bu yüzden koşular belli ki akacaktı” dedi.

Şık vuruş yaptı IPL’de Chennai Super Kings için yaptığı istismarlarla Hindistan sınırlı aşırı ekibine girdi.

Ancak şu anda, ben tamamen farklı bir top oyunu.

“Saçınızın doğal olarak T

oynamak istediğiniz tüm şutlara aktığı bu tür yarasa akışına alışmışsınız gibi. kriket. Her top için hazır olmanız ve her top için kafanızda üç özel seçenek olması gerekiyor” dedi.

Tanıtılan

“Sonra birdenbire, gerçekten koşu aramak zorunda olmadığınız kırmızı top kriketine gelmek için, küçük kapı üzerinde kalmaya odaklanmanız gerekir. . Burada yapmanız gereken ilk şey, beyazdan kırmızıya geçiş yapmak, bu içgüdüyü durdurmak ve sadece nefesinize odaklanmaya çalışmak, top top, seans seans ve gün içinde oynamaya çalışmak.” Gaikwad, temellere geri dönmeyi gerektiriyor, dedi Gaikwad.

“Top gerçekten sağınızın dışındaysa, başınızın altında oynamak, omzunuzu hizalamak gibi temellerinizi uygulamanız gerekir. göz sonra yalnız bırakarak. Bu temel bilgiler, kırmızı top kriketinde oyuna girer.” Kısa skorlar: Hindistan A: 293 in 625 .4 fazla (Ruturaj Gaikwad 108; Matthew Fisher 4/ )

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.