David Warner, Franchise'a Döndükten Sonra Delhi Başkentlerinde Hayata Açıldı

david-warner,-franchise'a-dondukten-sonra-delhi-baskentlerinde-hayata-acildi

David Warner yarım asırlık gol attı2022

David Warner, Delhi Capitals ile IPL’deki ilk maçında bir izlenim bırakamadı 2022, Lucknow Super Giants’a karşı Ravi Bishnoi tarafından 4 sayıya ihraç edildi. Ama Avustralyalı yıldız bir parlak 61 parçalamak için kükreyerek geri geldi 22 Pazar günü, takımının Mumbai’deki Brabourne Stadyumu’nda güçlü bir 44 galibiyet kaydetmesine yardımcı olmak için Kolkata Knight Riders’a karşı toplar. Daha önce Delhi franchise’ında (Delhi Daredevils) oynayan Warner, KKR’yi kazanmasının ardından, Capitals ile geçirdiği zamanı “kesinlikle sevdiğini” söyledi.

Warner genç ortak oluyor Delhi ve Avustralyalı için en üst sıradaki Prithvi Shaw, açılış ortağı için övgüyle karşılandı.

“O (Prithvi Shaw) açıkçası heyecan verici bir oyuncu, izlemesi harika. diğer uç, birisi bunu yaptığında işinizi kolaylaştırır. Bu formata bakın, iki açılış hamuru aynı anda asla gerçekten patlamaz, bu yüzden arka koltuğa geçmekten mutluyum. Muhtemelen birkaç yıldır bunu yapıyorum. Warner, KKR ile oynanan maçtan sonra ev sahibi yayıncıya söyledi.

“İnanılmaz. Kesinlikle burada geçirdiğim zamanı seviyorum.”

Warner ve Shaw Delhi, takımın temellerini atmak için ikilinin 44 çift hızlı bir şekilde eklenmesiyle bir kasırga başladı 45-toplam koşu.

Brabourne’daki sahadan bahseden Warner, t olarak biraz yavaşladığını söyledi. Vuruşlar ilerledi ve daha sonra sınırın uzun tarafını temizlemek zorlaştı.

“Oldukça iyi hissettim. Güzel bir kaleydi ve arka uca doğru biraz yavaşladı ve bence her iki takım da kaleye daha yavaş toplarla infaz konusunda başarılı oldu, özellikle uzun sınıra vurmak oldukça zor,” dedi Avustralyalı sol bek. Terfi edildi

Bu, Delhi’nin bu sezon dört maçta ikinci galibiyeti oldu ve şu anda IPL puan tablosunda altıncı sıradalar.

Delhi Capitals, Cumartesi günü Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda Royal Challengers Bangalore ile karşılaşacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.