“Farklı Bir Duyguydu”: Hindistan Efsanesini Reddetmek Üzerine Rahul Chahar

“farkli-bir-duyguydu”:-hindistan-efsanesini-reddetmek-uzerine-rahul-chahar

IPL 2022: Rahul Chahar bu sezon şu ana kadar yedi küçük kapı seçti .© BCCI/IPL

Devam eden Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 sezonunda, Rahul Chahar franchise Punjab Kings için coşkulu performanslar sergiledi ve zorlu maçlarda bowling oynamaya başladı. . Gujarat Titans’a karşı sopayla sayı atmaya devam ettiğinde 31 dayanıklılığını gösterdi ve yan direğine daha fazla yardımcı oldu. tahtada çalışır. Pencap o maçı kaybetmiş olabilir ama Rahul doğuştan bir dövüşçü olduğunu kanıtladı. Bununla birlikte, en yüksek puanı muhtemelen Chennai Super Kings’e karşı sıkı bir büyü yaparken ve hatta MS Dhoni’yi görevden alırken geldi. NDTV’ye konuşan Chahar, MS Dhoni’ye bowlingi ve Punjab Kings’in başındaki Anil Kumble’dan gerçekten öğrenmek istediklerini anlattı.

“O çok büyük bir oyuncu MS Dhoni’yi 2020 ilk kez görevden almıştım, bu farklı bir duyguydu.O bir efsane bu yüzden onu bu yıl görevden almak beni çok iyi hissettirdi.Bir bowling oyuncusu olarak, Chahar NDTV’ye verdiği demeçte, onu görevden aldıktan sonra gerçekten iyi hissettim” dedi.

Anıl Kumble’dan ne öğrenmek istediği sorulduğunda, Chahar şöyle dedi: ondan çok şey öğrenmek istiyorum. Hindistan için çok fazla küçük kapı aldı. Ondan öğrenecek çok şey var. Ondan sürekli olarak nasıl googly bowling oynadığı gibi girdiler istiyorum. Ne kadar zaman alacağımı bilmiyorum her şeyi öğrenmeye çalışıyorum ama onun yanında olduğum her an öğrenmeye çalışıyorum.”

Bu sezon şu ana kadar Chahar dört maçta yedi kaleci ve ekonomi oranı 6’yı yakaladı. 31.

Maçları nasıl kazanmak istediğinden bahsediyor Franchise için kendi başına, Chahar şunları söyledi: “Şu ana kadar her şey yolunda gidiyor. Ben sadece mümkün olan her durumda takımın kazanmasını sağlamaya çalışıyorum. İki maç kazandık; Umarım takımımın kendi başına kazanmasını sağlayabilirim.”

Punjab Kings şu anda IPL 2022 puanlarında yedinci sırada. Chahar, Mayank Agarwal’ın en büyük özelliğinin çalışkanlık olduğunu söyledi.

Terfi

“Bence Mayank Agarwal çok çalışkan bir oyuncu, bu onun en büyük gücü,” dedi Chahar.

Punjab Kings bundan sonra Mumbai Kızılderilileri ile karşılaşacak Çarşamba günü Pune’deki Maharashtra Cricket Association Stadyumu’nda.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.