Babar Azam, Avustralya'ya Karşı 196 Koşu Maç Kurtarma Çabasını Değerlendirdi

babar-azam,-avustralya'ya-karsi-196-kosu-mac-kurtarma-cabasini-degerlendirdi

Babar Azam’ın attığı gol 196 2. istekada Avustralya’ya karşı© AFP

Pakistan kaptanı Babar Azam, Avustralya’ya karşı ikinci testinde 196 derecesini “en iyi vuruşlarından biri” olarak değerlendirdi ve bu da ona yardımcı oldu. takım oyunu tehlikeli bir konumdan alır. Pakistan büyük bir 506 hedefinin peşinde, 7 için 190 tarihinde sona erdi. Babar ve Mohammed Rizwan’dan yüzlerce kişiyle.

“Bence takıma kendilerine çok fazla inanmaları ve ilk vuruşlarda kötü vuruş yaptıktan sonra güçlü bir şekilde geri dönmeleri için kredi veriliyor. Benim vuruşlarım. kesinlikle en iyilerimden biri ve maçı berabere bitirmemize yardımcı olmasına sevindim,” dedi Babar maç sonrası konferansta.

Her zaman vuruşlarını çok yüksek puanladığını söyledi Pakistan’ın bir maçı kazanmasında veya kurtarmasında büyük rol oynadı.

En iyi oyuncu aynı zamanda kendisinin ve Muhammed Rizwan’ın toplamı kovalamak için şut atmayı pek düşünmediklerini de itiraf etti. kaleler düştü beraberlik için oynadılar.

“İkinci devrede herkes 171 hakkını verdi. Yüzde kendimize inandığımız için maçı kurtarabilirdik. Seans maç almaya karar verdik ve fazla ilerisini düşünmedik” dedi.

Babar sözlerine şöyle devam etti: o ve Rizwan biraz daha uzun süre birlikte vuruş yapmış olsaydı, bir koşu kovalamacasına giderlerdi, ancak o ve Faheem Ashraf art arda toplarda dışarı çıktıklarında en iyi seçenek berabere oynamaktı.

Pakistan kaptanı ayrıca Ravalpindi ve Karaçi’deki iki testte şu ana kadar kullanılan sahaların her iki takım için de aynı olduğu yönündeki eleştirilerini de kabul etmedi.

“Karaçi’de genellikle biraz ters vuruş ve Avustralyalı bowling oyuncuları üçüncü günde biraz kazandılar ve bazı yumuşak ihraçlarla katkıda bulunduk.” Karaçi’de iplikçilerin de biraz dönüş yaptığını ve Test kriketinin her zaman zor olduğunu ancak birinin çok konsantre olması gerektiğinden ve vuruşa yeni bir topa vuran oyuncu için sahaya vurmanın kolay olmadığını kaydetti.

Cummins takımın performansından memnun806

Avustralya kaptanı , Pat Cummins avantajlı bir pozisyondan galibiyet alamamasına rağmen takımının oynama şeklinden mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

“Sanırım Pakistan’a gelmeden önce burada farklı koşullara sahiptik İki Testten sonra seve seve 0-0’lık bir çizgi alırdı.Evet, bu kadar yaklaştıktan sonra kaçırılan bir fırsat ama hiçbir şey kaybetmedik” dedi.

Cummins ayrıca bunun Avustralya tarafından kaçırılan bazı maliyetli fırsatlar ile Babar Azam, Muhammad Rizwan ve Abdullah Shafique’nin fevkalade iyi vuruşlarının bir kombinasyonu olduğunu ve bunun berabere kalma sonucunu doğurduğunu söyledi.

” Bence her şeyden önce gerçekten iyi bir testti ve oturup şansımızı denedik mi? uation bizim için farklı olabilirdi. Ama bu maç boyunca oynadığımız oyundan dolayı gururlu ve mutluyum.” Ayrıldılar ve dördüncü ve beşinci günlerde beklendiği kadar fazla numara oynamadı.

Ayrıca, bowlingden sonra Avustralya’nın devamını uygulamış olsa bile hissetmedi. 22 için Pakistan 22 fazla olsaydı, nihai sonuçta herhangi bir fark yaratırdı.

“Bence son gün saha oldukça iyiydi ve gerçekten iyi vuruştular. Daha fazla şans yarattık ve birkaç yakalama yapsaydık farklı bir senaryo olabilirdi ama Test kriketinde işler böyle yürüyor” dedi.

Cummins Pakistan’ı aşağıladı. ilk vuruşlarında 53 için bowling oynadı ve ardından için vuruş yaptı) .4 over maçı kurtarmak için ters savurmada Pakistan’ın ucuza yenildiği üçüncü günün ikinci seansında büyük rol oynuyor.

Tanıtılan

“Bence ters salıncaklı bowling oyunu özellikle oyun üzerinde gerçek bir faktör olabilir. atılım ve her şey çok hızlı bir şekilde yeni bir meyilli olsun ama bence Babar, Rizwan, Shafique son iki günde fevkalade bir vuruş yaptılar.” Cummins elinden gelen her şeyi denediğini hissetti.

“Dürüst olmak gerekirse bugün sahadan denemediğimiz bir şey olduğunu ya da şans vermediğimiz bir plan olduğunu hissetmeden yürüdüm” dedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.