“Mayank Agarwal Kaptan Olarak Harika Olacak”: Shikhar Dhawan IPL 2022'den Önce NDTV'ye

“mayank-agarwal-kaptan-olarak-harika-olacak”:-shikhar-dhawan-ipl-2022'den-once-ndtv'ye

Shikhar Dhawan NDTV’ye IPL’de 2022 Punjab Kings için Mayank Agarwal ile vuruşu açmayı dört gözle beklediğini söyledi. Saldıran solcu, mega müzayedede Rajasthan Royals ve Delhi Capitals ile üç yönlü bir teklif savaşından sonra Punjab Kings tarafından 8.25 crore için satın alındı. Pencap merkezli franchise’ı “ikinci evi” olarak nitelendiren Dhawan, sonuna kadar gitmeyi ve bu yıl ilk Hindistan Premier Ligi şampiyonluğunu kaldırmayı umduklarını söyledi. “Punjab Kings için oynayacağım için çok heyecanlıyım, burası benim için ikinci evim gibi. Ben tam bir Punjabi insanıyım, bu benim kanımda var. Bu sezonu gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum, çok iyi bir yanımız var. Dhawan, Shikhar Dhawan Vakfı’nın açılışının oturum aralarında NDTV’ye verdiği demeçte, iyi şeyler yapacağımızdan ve sonunda kazanan bir notla sonuçlanacağımızdan eminim.

Delhi Başkentlerini en son temsil eden güneyli pençe IPL’de, kariyerinde ilk kez bir IPL tarafına liderlik etmeye hazırlanan Mayank’a “destek” sağlayacağını söyledi.

“Mayank harika bir oyuncu ve ben Kaptan olarak harika olacağından eminim. Ona destek vereceğim, olgun bir oyuncu, kıdemli bir adam. Arkadaşlığını seviyorum, iyi anlaşacağız” diye ekledi.

Dhawan, IPL’de müthiş bir formdaydı ve turnuvanın son beş edisyonunun üçünde 500 koşudan fazla gol attı. 36 yaşındaki oyuncu, Delhi Capitals’in teknik direktörü olan eski Avustralya kaptanı Ricky Ponting’e çok değer verdi.
“Koçun büyük bir rolü var, Ricky Ponting beni destekledi, harika bir koç. Onu özleyeceğim, onun altında oynamaktan keyif aldım. Delhi Capitals ile harika zaman geçirdim. Her şeyin kendi zamanı var. Bir oyuncu olarak olgunlaştım. , bunu Punjab Kings için masaya getireceğim. Gençleri anlamalısın, biraz tecrübeden sonra olgunlaşıyorsun.” genç Raj Angad Bawa. Punjab, Hindistan için U19 Dünya Kupası’ndaki muhteşem performansının ardından Bawa’yı Rs 2 crore karşılığında satın aldı. Çok yönlü oyuncu Hindistan’ın finalde İngiltere’ye karşı kazandığı zaferde Maçın Oyuncusuydu.

“Raj Bawa orada ve onunla tanışmak istiyorum. Tüm gençlerle konuşacağım. Tüm bilgilerimi onlarla paylaşacağım” dedi. .

Tanıtılan

“Benimseyeceğimiz bir vakıf kuruyorum. 11 STK’lar, onlarla işbirliği yapıyor ve çocuk eğitimi, yetersiz beslenme, hayvan barınakları gibi çeşitli konularda çalışıyor.

Punjab Kings, hesabını Royal Challengers Bangalore’a karşı Mart’ta Mumbai’deki DY Patil Stadyumu’nda açtı.

Bu yazıda bahsedilen konularBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.