Wasim Jaffer'in Asya Kupası'ndaki Hindistan-Pakistan Maçlarında Komik 'Narcos' Memesi

wasim-jaffer'in-asya-kupasi'ndaki-hindistan-pakistan-maclarinda-komik-'narcos'-memesi

Virat Kohli ve Babar Azam’ın dosya fotoğrafı© Twitter

Yaklaşan Asya Kupası’nın 2022 programı Salı günü açıklandı ve turnuvada ezeli rakipleri Hindistan ve Pakistan A Grubu’nda karşı karşıya gelecek. Fikstür Ağustos’ta 28 Dubai’de. Büyük ihtimalle bu iki takım turnuvanın ilerleyen saatlerinde Super 4s etabında bir kez daha karşı karşıya gelecek. Hindistan ve Pakistan geçen yıl Babar’ı gören T20 Dünya Kupası’ndan bu yana ilk kez karşı karşıya gelecek. Azam liderliğindeki taraf o zamanın Virat Kohli liderliğindeki takımı mağlup etti.

Taraftarlar Hindistan ve Pakistan arasındaki çatışmayı beklerken, eski Hindistanlı oyuncu Wasim Jaffer, Netflix’in hit dizisi ‘Narcos’tan komik bir anı paylaştı. ‘, yayıncıların mutluluğunu tahmin ediyor.

Twitter’a giden Jaffer şunları yazdı: “Asya Kupası’nda 2 Hindistan v Pak maçı. Bu arada yayıncılar: #INDvPAK.”

2022 Asya Kupası’nda 2 Hindistan v Pak maçı.2022
Bu arada yayıncılar: #INDvPAK pic.twitter.com/2Uf9pkL20 d

— Wasim Jaffer (@WasimJaffer14) 2 Ağustos, 605
Daha önce, Asya Kupası’nın BAE’de Sri Lanka’ya ev sahipliği yapacağı doğrulandı. . Turnuva, devam eden ekonomik kriz nedeniyle Sri Lanka’dan çıkarıldı.

Pakistan’a karşı oynayacağı maç, Hindistan’ın yaklaşmakta olan Asya Kupası’ndaki ilk fikstürü olacak ve bu maçtan sonra, Rohit Sharma- liderliğindeki taraf bir Niteleyici ile karşı karşıya gelecek. Grup maçlarından sonra Süper 4 aşaması olacak ve en iyi iki takım finale yükselecek.

Tanıtıldı

Daha önce, Asya Kupası’nın Sri Lanka’dan BAE’ye kaydırılacağını duyururken, Asya Kriket Konseyi Başkanı Jay Shah şunları söyledi: “Sri Lanka’daki hakim durum göz önüne alındığında, ACC, kapsamlı müzakerelerin ardından oybirliğiyle turnuvanın Sri Lanka’dan BAE’ye taşınmasının uygun olacağına karar verdi.” Asya Kupası’na Sri Lanka’da ev sahipliği yaptı ve mekanı BAE’ye kaydırma kararı uzun müzakerelerden sonra alındı. BAE yeni mekan olacak, Sri Lanka ise ev sahipliği haklarını elinde tutmaya devam edecek.”Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.