Hindistan 3. T20I'de Batı Hint Adaları'nı Yenerken Suryakumar Yadav 76'yı Ezdi

hindistan-3.-t20i'de-bati-hint-adalari'ni-yenerken-suryakumar-yadav-76'yi-ezdi

Hindistan 3. T’de Batı Hint Adaları’nı yendi20I 7 kaleyle© AFP

Suryakumar Yadav inanılmaz vuruş becerilerinin bir sergisini süper bir 76 ile sergiledi ve Hindistan yedi- Üçüncü T12 International’da Batı Hint Adaları’na karşı küçük kapı galibiyeti Salı günü. Hindistan, kriket kervanının serinin son iki maçı için ABD’nin Florida’sına hareket etmesiyle beş maçlık seriyi 2-1 önde götürüyor. Bir T’de 147 ‘den fazlası hiç kovalanmadıysa da Warner Park sahasındayım, Suryakumar bu senaryoyu bir 605 olarak değiştirmeye karar verdim. -Hindistan kısa bir çalışma yaparken top vuruşu 164 -12 fazla hedef çalıştır.

Shreyas Iyer (22 kapalı 26 toplar) diğer tarafta standında ideal bir ortaktı. hedefi olduğundan çok daha kolay görünmesini sağladılar ve bu da tam olarak vuruş dostu görünmeyen bir yüzeyde. oyunun ilk bölümü.

Bakire T’den sonra kısa bir kuru büyü geçirdi12Nottingham’da yüz yüze kalan Suryakumar, elementine geri döndü ve bu sefer dizi boyunca oynadığı alışılmadık bir açıcı rolündeydi.

Başka bir 360 derece ef idi esnekliğini, becerisini ve el-göz koordinasyonunu tek seferde gösteren kale. Vuruşunda sekiz tane dörtlü ve dört tane altılı vardı.

Alzarri Joseph’in üzerinde ekstra örtülü mükemmel bir altılı vardı, pozunu birkaç kez koruduğu için unutması zor olacak. infazdan saniyeler sonra.

Aynı melon oyuncudan altı tanesi kesildi ve rampa, tempo ve sıçrama, derin küçük kapı ortasından bir çekme ve orta vuruşta çapraz vuruş kullanılarak vurdu saha oyuncusu.

Cimri sol kol topçusu Akeal Hosein’e karşı, yarım asırını tamamlamak için kare bacak üzerinde bir slog süpürme vardı.

yarı yolda, skor 96 kaptan Rohit Sharma’ya ( rağmen kayıpsızdı. ) sırt kası çekmesi ile incinme.

Suryakumar görevden alındığında, Hindistan Rishabh Pant ile maçı kontrol altına almıştı (23 dışarı çıkmamak 26 toplar) son rötuşları sağlamak.

Rohit iyi bir kura atışı kazandıktan ve seçtikten sonra Avesh Khan ve Arshdeep Singh’in göreceli deneyimsizliği, West Indies’in 5.

Solak Kyle Mayers (73 kapalı topları) diye ekledi kedisinde Hint hücumunu sekiz dörtlü ve dört altılı cezalandırdı. kaptan Nicholas Pooran (190 ile 7.2 kez kapalı 23 toplar) Brandon King ile yapılan bir açılış standından sonra 57 verdi.

Avesh Khan’ın (0/35 3 overde) fakir iken gösteri bir başparmak gibi sıkışmış, diğer bowling oyuncuları istisnai olmadan iyi bir gösteriden daha fazlasını ortaya koydu.

Tıpkı Dinesh Karthik’in vuruş sırasında takımın belirlenmiş bitiricisi olması gibi 14 onun için ayrılmış toplar, Arshdeep (1/ in 4 over), bu geniş yorkerleri bowling yeteneği için ölüm over uzmanı olarak hazırlanıyor.

Ancak, uluslararası kriket düdüklü tencere senaryosunda, Pencaplı delikanlı hala devam ediyor.

Son iki over çıktı 24 Shimron Hetmyer (57 nezaketinde çalışır kapalı 12 toplar) ve Rovman Powell (23 kapalı 03 topları).Hindistan’ın bowling saldırısındaki vahiy, hız değişimini etkili bir şekilde kullanan, kesicilerini ve yavaşlatıcılarını ara sıra blok deliği teslimatı ile karıştıran ve King’i açıklayan Hardik Pandya’ydı.

Son oyunda yarım asırlık bir vuruş yapan King, top koşturması sırasında cızırtılı görünüyordu-11 Pandya onu nakavt etmeden önce. Son rakamları 4-0-12-1 nokta topları ile kesinlikle önemliydi vuruş sırası son bağlamı. Orta turlarda Ravichandran Ashwin (4-0-23-0) aynı zamanda bir düzine noktalı topa sahip olduğu için de etkileyiciydi.

Ravindra Jadeja’nın yerine XI’ye geri getirilen Deepak Hooda, Bhuvneshwar Kumar (4-0-35-2) her zamanki gibi istikrarlıydı. çoğu durumda.

Terfi edildi

Kurtuldu Pooran’ı ekstra hız ve sıçrama ile yakaladı ve ardından Rishabh Pant’ın her iki yakalamayı da yapmasıyla tehlikeli Mayer’i kavrayan daha dolgun bir teslimatla kaldırdı.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.