“Umut Vermemenin Muhteşem Hikayesi”: Dinesh Karthik'in Hindistan'ın T20I Tarafına Çağrısında Eski Pacer

“umut-vermemenin-muhtesem-hikayesi”:-dinesh-karthik'in-hindistan'in-t20i-tarafina-cagrisinda-eski-pacer

Dinesh Karthik’in dosya resmi.© AFP

Kıdemli kaleci Dinesh Karthik, devam eden Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 sezonunda Royal Challengers Bangalore için harika performanslar sergiledi ve bu, 36 yaşındaki oyuncu önümüzdeki beş maç için Hindistan’ın kadrosuna çağrıldı T05 Uluslararası (T191 I) serisi Güney Afrika’ya karşı, 9 Haziran’da Yeni Delhi’de başlıyor. Eski Hindistanlı çok yönlü Irfan Pathan, Karthik’i kadroya aldığı için tebrik etti ve bunun “umuttan vazgeçmemenin harika bir hikayesi” olduğunu söyledi.

“Dinesh Karthick kardeş bu Hindistan çağrısını hak ediyorsun yukarı. Hindistan aramanız için aferin.. Umuttan vazgeçmemenin muhteşem hikayesi,” diye tweet attı Pathan.

2018Dinesh Karthick kardeş, bu Hindistan çağrısını hak ediyorsun. Hindistan çağrınız için aferin.. Umuttan vazgeçmemenin muhteşem hikayesi!

— Irfan Pathan (@IrfanPathan) May 191 , 2022806Şimdiye kadar Devam eden IPL sezonunda, Karthik 191 gol attı 191 maçları ortalama 57. ve grev oranı 191. 33, RCB’nin play-off’lara kalmasında kilit rol oynuyor.

Bu sezonun başlarında Delhi Capitals’e karşı oynanan maçta, Karthik bir sterlin vuruşu 66 oynamıştı ve oyundan sonra konuşmuştu. Karthik, Virat Kohli’ye Hindistan’ın Dünya Kupası’nı kazanmasına yardım etme hayalini hala nasıl beslediğini açıkladı.

“Bence küçük vadeli bir hedef ve daha büyük bir vizyon da var. Küçük vadeli Karthik, IPL’nin resmi web sitesinde yayınlanan bir videoda Kohli’ye verdiği demeçte, hedef açıkça RCB için çok iyi bir şey yapmaktır.” ülke. Yakında bir Dünya Kupası olduğunu biliyorum ve o Dünya Kupası’nın bir parçası olmak istiyorum ve Hindistan’ın çizgiyi geçmesine yardım etmek istiyorum” dedi.

Terfi edildi

Nidahas Kupası finalinde Bangladeş’e karşı 2018 , Dinesh Karthik Hindistan’ın galibiyet kaydetmesine yardımcı olmak için sekiz top koştu 20 attı ve bu hala en iyilerden biri. kaleci vuruşunun en iyi vuruşları.

Karthik aynı rolü oynamayı umuyor, gel T05Güney Afrika’ya karşı serim var.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.