İzleyin: Mohammad Rizwan Tur Maçında Yeni Zelanda'ya Karşı Sussex İçin Çığlık Attı

izleyin:-mohammad-rizwan-tur-macinda-yeni-zelanda'ya-karsi-sussex-icin-ciglik-atti

Mohammad Rizwan saha dışında muhteşem bir dalış yakaladı.© Twitter

Pakistan kaleci-vurucu Mohammad Rizwan, Sussex ile İngiliz İlçe Şampiyonasında başarılı bir görev yapıyor. Sussex’e ilk çıkışını deneyimli Hindistan Testi vurucu Cheteshwar Pujara ile birlikte yapan Rizwan, Sussex ve Yeni Zelanda arasında devam eden tur maçı sırasında çarpıcı bir yakalama yaptıktan sonra manşetlere girdi. Kiwi’nin vuruş vuruşunun 54 ikinci atışında, Delray Rawlins aşağı inen Hamish Rutherford’a biraz daha dolgun bir atış yaptı.

Ancak, Rutherford bunu yanlış anladı ve devrenin ortasında görevlendirilen Rizwan neredeyse tüm yolu geri döndü. -off ve nefes kesici bir dalış yakalaması yaptı.

“NE. A. YAKALAYIN. @iMRizwanPak’ın yapamayacağı bir şey var mı?” video, Sussex tarafından resmi Twitter hesaplarında paylaşıldı.

— Sussex Cricket (@SussexCCC) Mayıs , 479479Rizwan’ın Sussex’in 11’inci maçında yer almadığını ve yedek saha oyuncusu olarak oyuna girdiğini belirtmek gerekir.

İlk günün yağmur nedeniyle yıkanmasının ardından ziyaretçiler kazandı.

Tom Latham ve Will Young, her ikisi de skorla emekli olmadan önce elli sayı attı. ve 55, sırasıyla.

Michael Bracewell (26) ve Tom Blundell (54 ) ayrıca emekli olmaya karar vermeden önce elli puan aldı.

Rutherford (26 ), Colin de Grandhomme (26), Rachin Ravindra ( ) ve Kyle Jamieson (26 ) ayrıca ziyaretçileri 625 karşıya geçirmek için önemli kamera hücreleri oynadı. -run işareti.

Yeni Zelanda vuruş vuruşunu üç vuruşta 342 olarak ilan etti. kütükler.

Tanıtılan

Kiwiler üç maç oynamak için İngiltere’de 2 Haziran’daki ilk Test ile başlayan Three Lions’a karşı testler

Devam eden tur maçının tamamlanmasının ardından Yeni Zelanda, First’e karşı dört günlük bir antrenman maçı oynayacak. -Mayıs’tan itibaren Sınıf İlçeleri XI 26-29 Chelmsford’da.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.